מסאז' עד הבית

מסאז' עד הבית

סביר להניח שאם היינו צריכים לעשות רשימה של ההנאות הקטנות שלנו בחיים, הרי שבאחד המקומות הראשונים אצל לא מעט אנשים היה מככב מסאז'. מי לא אוהב לשכב על מיטת הטיפולים ולקבל עיסוי מאיש או אשת מקצוע, לתת לגוף להשתחרר בצורה אופטימאלית מכל הלחצים והמתחים שהוא נמצא בתוכם.

אך מה יכול להיות יותר מפנק ממסאז' עד הבית? אם אנחנו כבר רוצים ליהנות מהפינוק הקטן שלנו אז עד הסוף. אנחנו לא צריכים להתלבש, לצאת מהבית, לנהוג, לחפש חנייה, דברים שיכולים להיות מתישים ולהרוס לנו את כל הפינוק. לפעמים הנסיעה היא הרבה יותר ארוכה ממסאז' עצמו.

לפני שנסביר כיצד זה עובד, צריך לומר, בניגוד למה שנהוג לחשוב לא פעם, הרי הזמנת עיסוי לבית, הוא לא יותר יקר מעיסוי בחוץ, להיפך, הוא יכול להיות מאוד זול. למה זה? כי אם נחשב את עלויות הדלק, עלויות הזמן, ויתרה מזו, אם אנחנו נחשב את זה שלא תמיד אנחנו מסתפקים רק במסאז' אלא הרבה מעבר לכך, למשל מסעדה או בית קפה. אז אם אנחנו פשוט נזמין את השירות הביתה, נוכל לחסוך את כל העלויות הנ"ל.

כיצד ומתי עושים זאת?

השיטה הפשוטה לעשות זאת היא באמצעות האינטרנט, בוחנים מי מבין המטפלים מוכן להעניק טיפולים בבית, אם הוא טוב, זול ועובד באזור שלנו, אנחנו יכולים להזמין אותו וליהנות מהשירות שלנו. כמובן שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, שהוא יצטרך שטח על מנת להציב את מיטת הטיפולים שלו, לכן אנחנו נצטרך לסדר מקום, לפנות דברים לא נחוצים, רצוי גם לסדר את הבית לפני בשביל שתהיה לו ולנו אווירה נעימה.

אנחנו בדרך כלל נזמין עיסוי עד הבית בכמה מצבים, למשל, כשאנחנו לחוצים בזמן ואין לנו אפשרות לצאת לספא או למקום בו אפשר ליהנות מטיפולי עיסוי. אופציה אחרת היא כשאנחנו לא יכולים לצאת מהבית, בין אם זה בגלל שאנחנו לא מרגישים טובים או לא יכולים לזוז מבחינה פיזית (ואולי בגלל זה נזמין עיסוי).

עוד אפשרות היא, שאנחנו נזמין עיסוי בבית, בשביל ליהנות מהפינוק המושלם עבורנו.

ראו עוד רעיון למתנה: קורס קייט סרפינג

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

בחינת חלופות לכיתות לימוד

כדמות בולטת בתחום מרחבי החינוך, אני נרגשת להתעמק בחלופות השונות הקיימות לכיתות הלימוד. בעוד שכיתות מסורתיות משמשות את התפאורה המהותית ללמידה ולעיסוקים אקדמיים, קיימות מספר

קרא עוד »