עיצוב אישי לטבעת

עיצוב אישי לטבעת – 5 טיפים חשובים לפני שמתחילים

נכון להיום כל אדם יכול להיכנס אל חנות תכשיטים ושם לרכוש את הטבעת בצורה שמתאימה בדיוק רב אל צרכיו. להלן חמישה טיפים שמאוד כדאי לעבור עליהם טרם הרכישה של טבעת בסגנון מותאם.

חריטה פנימית

כאשר רוצים לחרוט משהו באזור הפנימי של הטבעת זה בדרך כלל סוג של משפט או תאריך מיוחד שאותו לא רוצים להפגין על גבי הטבעת עצמה, אלא להצניע בתור הדבר האישי הזה שבין גבר לאישה, גבר לגבר או אישה לאישה. חריטה אישית מעלה את הערך הרגשי של התכשיט והיא סוג של אמירה שעושה את המתנה למשהו מרגש פי כמה וכמה.

חריטה חיצונית

נכון להיום ישנן חריטות נהדרות על תכשיטים שאותן מבצעים עם לייזר. חריטה יכולה להיות של שם, כאשר הלהיט הנוכחי הוא חריטה של שמות הילדים אם על גבי שרשרת או על גבי טבעת זהב. האפשרויות של חריטה הן בלתי מוגבלות והן מאפשרות להצהיר בצורה הכי מופגנת את מי ומה שאוהבים על גבי תכשיט יקר ערך.

מוודאים את הגודל

לפני שטורחים לבצע את הרכישה הסופית ולאחר שנעשתה ההחלטה לגבי הדגם ולגבי סוג ההתאמה של הטבעת כדי שהיא תהיה הכי אישית שאפשר, זה חשוב לוודא כי המידה של הטבעת אינה קטנה ואינה גדולה מידי. טבעת ניתן להרחיב ולהקטין, אבל הכל במשורה, ולכן זה הכי חשוב לבדוק את המידה על ידי הבאה של טבעת אחרת אשר נמצאת על אותה האצבע, ובכך למנוע סיטואציה שבה מסבכים סיטואציה שאמורה להסתיים בענידה.

בוחרים צבע מחמיא

לא רבים ידועים שטבעת כבר יכולים להשיג ביותר מאשר זהב צהוב. טבעות של זהב יכולים לקבל עם גוון של אדום וגם לבן, וזה בהחלט יכול להיות מאוד מיוחד לבחור את הגוון הזה שהיא הכי אוהבת והכי מחמיא עבורה ממגוון האפשרויות שניתן למצוא אצל תיק תק תכשיטים.

עיצוב שקל לאהוב

לבסוף, טרם הרכישה וההתאמה של טבעת עבור איש או אישה, יש לוודא כי העיצוב שבו בוחרים הוא כזה אשר באמת מגיע לטעמם. זה אולי מכביד על כל התהליך של הבחירה מהירה, אבל בסופו של דבר כאשר קולעים בדיוק רב אל הטעם האישי מרגישים מהצד השני כי ההשקעה היא לא הייתה לחינם, וכי יש שם אדם שעושה יותר מאשר לרכוש תכשיט אלא מחפש אחר הדבר שיגיע לכדי הדבר שהיא הייתה בוחרת בעצמה.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו