בר מצווה שווה במיוחד למתבגר שלכם

מה זה קריקטורות לאירועים

גם בעולם הדיגיטלי של ימנו, בו אנחנו משתמשים לא מעט בתמונות וסרטונים והם לא פעם זירת האומנות העיקרית שלנו, אזי שיש מקום לסוגי אומנות אחרים, כאלה אשר יהיו מי שיטענו שהם פחות חדשניים, פחות משוכללים, הרי מדובר באומנות שנהוג ליצור באמצעות הידיים ולא באמצעות שימוש בתוכנות כאלה ואחרות.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הן קריקטורות. אנחנו יכולים למצוא לא מעט קריקטוריסטים אשר מציגים את יצירותיהם, בין אם זה בתקשורת הכתובה, באתרי אינטרנט, בספרים, חוברות ועוד. כפי שאנחנו יודעים, לא פעם אותן קריקטורות נועדו לסמל את רוח התקופה, לא פעם הן נועדו להציג ביקורות ומחאה על המצב, בדרך כלל הן מבקשות להציג את המצב, את הסיטואציה הנוכחית, בצורה הומוריסטית, שנונה ומשעשעת.

עם השנים, מקומם של קריקטוריסטים הפך להיות הרבה יותר נרחב ופתוח, במובן הזה שלא רק בתקשורת משתמשים בשירותיהם ולא רק בתור יצירות אומנות בתערוכות, ספרים וכדומה, אלא גם באירועים מסוגים שונים. כך נוצרה בין היתר ההפעלה של קריקטורות לאירועים. ,

הרעיון הוא, להזמין קריקטוריסט אשר יכול לצייר באמצעות הכישורים, היכולות והידע שלו, את מה שמתרחש באירוע ובאופן ספציפי את האורחים באירוע. בדומה לצלם אשר מצלם את האורחים, הוא מצייר אותם. במקרים רבים, ההבדל הוא, שהצלם עושה זאת אומנם על בסיס נרחב יותר, לאורך הרבה יותר זמן, אך הוא עושה את זה לא פעם כשהוא נאלץ לעמוד בצד ולהתבונן על מה שקורה מסביב. קריקטוריסט יושב מול האורח ומצייר אותו בשיתוף פעולה מלא.

אנחנו יכולים לראות קריקטורות כאלה בלא מעט מקומות, ציירי רחוב רבים משתמשים בשיטה זו בשביל לצייר עוברים ואורחים, בחינם או בכסף. באירועים, התפקיד של הציירים הוא לצייר רגעים מסוימים מהאירוע, וכאמור לצלם את האורחים בשביל שאלה יוכלו לחזור הביתה עם ציור מיוחד.

מדובר בהפעלה מאוד מרשימה ויפה, כזו שיכולה להתאים לאירועים מסוגים שונים, בין אם מדובר באירועים של ילדים אז הם יכולים גם ללמוד כיצד לצייר ובין אם מדובר באירועים של מבוגרים שיכולים ליהנות מציור קריקטורה מיוחד שלהם.

לעוד מידע הכנסו לכתובת https://www.magic-caricatures.com/

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו