עיצוב עוגה לילדים

5 רעיונות לעיצוב עוגה לילדים

אחד הטרנדים הבולטים ביותר, בתחום מסיבות ימי הולדת לילדים הוא, עיצוב עוגות ימי הולדת. מדובר על טרנד מאוד פופולארי בקרב הורים, סבים וסבתות, אשר מכינים בעצמם או מזמינים עוגות לילדים שלהם, בגילאים שונים.

 

מדובר על עוגות עם מגוון רחב של אלמנטים ייחודים אשר מותאמים על פי גודל העוגה ומן הסתם, על פי גיל הילד. הריון הוא לשלב אלמנטים ייחודים שיכולים שהילד ייהנה ממנו וכך גם חבריו שמוזמנים לאירוע. אך מעבר לכך שהם ייהנו ממנו מבחינת טעם, אזי שהרעיון צריך להיות מרשים וייחודי. להיראות יפה, הכי קרוב למציאות.

 

במאמר הזה אנחנו מספקים לכם 5 רעיונות שיכולים להתאים לכם. מדובר על רעיונות שכל ילד ישמח לקבל, לפחות בתנאי שמדובר על דברם שהוא אוהב, דברים שמגיעים מעולמות תוכן קרובים לליבו.

 

רעיון ראשון, אנחנו יכולים לעצב עוגה בצורה של כלי רכב, בין אם מדובר על עוגה בצורה של כלי רכב או עוג שיש עלי הדפס מיוחד של כלי רכב, כזה או אחר.

 

רעיון שני, אנחנו יכולים להשתמש בעוגות עם לוגואים של קבוצות ספורט, או יותר מזה, אנחנו יכולים להשתמש בדמויות של שחקנים ודמויות אחרות מעולם הספורט. קבוצות כדורגל, כדורסל, טניס או ענפים אחרים.

 

רעיון שלישי, אנחנו יכולים אנחנו יכולים לעצב את העוגה באמצעות אלמנטים שונים מתוך סרטים מצוירים, סרטי קומיקס ועוד. דמויות אשר מוכרות כגיבורי על, למשל ועוד.

 

רעיון רביעי, אנחנו יכולים לעצב את העוגה באמצעות אלמנטים שלקוחים מתוך תרבות הפופ דברים שאנחנו מכירים, דברים שהילדים שלנו אוהבים, אלה יכולים להיות מגוון רחב של דברים שהילדים שלנו אוהבים.

 

רעיון חמישי, אפשר לעצב את העוגה ללא שום קשר לדברים ספציפיים, פשוט להשתמש בעיצוב כללי, על פי צבעים או דברים אחרים אנחנו לייצר דמויות, לייצר נופי רקע, כל דבר שיכול להיראות יפה ולהתאים לעוגה של הילד שלנו.

 

צריך לומר, יש לא מעט הורים שבוחרים לעצב את העוגה של ילדיהם על ידי עיצוב הפנים של הילד עצמו על גב העוגה או הדפס אחר.

הרעיונות והטיפים באדיבות אתר http://www.lironbereshit18.co.il/

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו