חינה באשדוד

חינה באשדוד – לחגוג את הכניסה לחיי שפע זוגיים

לחגוג את המעבר מהרווקות לזוגיות

חוגגים חינה ומחפשים מקום אטרקטיבי לחגוג בו? חינה באשדוד באולם אירועים מקסים שיש בו סטייל ועיצוב מושלם תאפשר לכם לציין את המאורע כנדרש, אך לפני כן, האם אתם מבינים את משמעות הטקס? טקס החינה נהוג להיחגג בעמים מסוימים במזרח התיכון ומציין את המעבר מחיי הרווקות לחיי הזוגיות. בטקס מורחים בכפות הידיים של החתן והכלה המיועדים חומר בצבע אדום-כתום שעשוי מצמח החינה, זהו סימבול לשפע שישרור ביניהם.

 

בחירת אולם מעוצב בסטייל מתאים

הן החתן הן הכלה המיועדים ילבשו בגדים ייחודיים המתאימים לטקס החינה, כל עדה ומנהיגיה, כמובן, אך המשותף לכולם הוא השמחה שחובה לשרות בה. כדי לחגוג את הטקס צריך למצוא מקום שיכול להכיל את כל המוזמנים, אפשר לשלב הפקה מקצועית של להקה המיועדת לטקס, מארגנת חינות מקצועית, אך גם אם תוותרו על החלק הרשמי, הכי חשוב לחגוג באולם מרשים שמעוצב בסטייל המתאים למסורת החינה על פי העדה שלכם.

אולם אירועים באשדוד

 

ציון מצוות האישה

טקס החינה מציין את המצוות שעל האישה לאמץ לחייה – הפרשת חלה, שמירת נידה, הדלקת נרות שבת. כמובן, לא כולם מקיימים את המצוות הללו, במיוחד לא בציבור החילוני, אולם כל הרעיון הוא לחגוג את הכניסה לעולם הזוגיות ואת השפע המצופה להתקיים. זוהי סיבה מעולה לציין באולם אירועים אינטימי ונעים את האירוע המרגש.

 

חגיגות החינה באולם

אם אתם גרים באשדוד והסביבה, זוהי הזדמנות לחגיגת חינה באשדוד באולם יפהפה שיספק לכם רחבה וחלל לאורחים היקרים. לתוך האולם ייכנסו החתן והכלה המיועדים עם האורחים בליווי שירה וריקודים, ובתוך מספר דקות, לאחר הטקס, תתמלא רחבת הריקודים בהמוני האורחים הצוהלים והשמחים, שתותיר אותם רעבים. בשלב הבא יגיע האוכל הטעים שיוגש בנדיבות סביב שולחנות האורחים.

 

חינה מרוקאית באולם מתאים

גם החינה המרוקאית המוכרת ביותר יכולה להיחגג באולם שיתאים את התפאורה שלו לאירוע הייחודי. מוזיקה מרוקאית תנוגן ברקע על ידי תקליטן או על ידי להקה מרוקאית, התלבושות יעצימו את האווירה, הכלה, משפחתה וחברותיה ילבשו כפתן מרוקאי בעל רקמה מוזהבת, הגברים ילבשו כפתן ויחבשו תרבוש לראשם. לא בכדי אומרים שטקס החינה מרגש יותר מהחתונה. הצטרפו גם אתם לחגיגות חינה באשדוד, כך תציינו את כניסתכם לעולם הזוגיות המשותף בברכת שפע והצלחה.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו