אירועים קטנים באשדוד

אירועים קטנים באשדוד

החלטת לחגוג אירוע קטן באשדוד? החלטה נכונה. למרות שמדובר באירוע קטן- עד 200 מוזמנים, זה דורש המון עבודה, לא פחות מאירוע גדול. לפעמים אפילו יותר הקפדה ותיכנון מדוייק, היות והאווירה יותר אינטימית. אוסף אנשים אקסקלוסיבי שהגיעו להנות יחד איתך במסיבת יום הולדת 90 לסבא חיים, מסיבת פרישה של אימא מהעבודה- לגמלאות או בברית של הנכד. סיבה למסיבה תמיד יש- עכשיו רק נשאר לתכנן את האירוע.

הרבה פעמים באירגון אירועים קטנים באשדוד, אנשים מגיעים לנקודת הנחה כי האירוע אינו דרש הרבה, הוא דורש ובעיקר תשומת לב לפרטים הקטנים.

נקודת הסיפתח – בחירת מוטיב למסיבה: תחילה נחליט מה תרצו לחגוג: יום הולדת, כנס המעבודה, מסיבת חנוכה לעובדים, בריתה, חתונה ברגע האחרון ומשם נמשיך בבחירת קוד הלבוש של האורחים והמארחים.

בחירת מקום לאירועים קטנים באשדוד– כמו כל סקר שוק לרוב המוצרים שאנו עושים כיום, גם פה תוכלו ואפילו רצוי להוציא דף ועט ולהכין לעצמכם רשימת אולמות בפוטנציאל- לאירוע קטן. תוכלו למצוא אולמות בוטיק לחובבים שבינינו, תוכלו למצוא אולמות באווירה בייתית ומשפחתית להבדיל מאולמות גדולים ומסחריים שקל ללכת לאיבוד בתוכם.

אירועים קטנים באשדוד

בתיכנון אירוע קטן, חשוב מאוד להתאים את כמות המוזמנים לגודל האולם. אם יש לכם 50 מוזמנים לאירוע, זה מיותר לחגוג באולם גדול. זה משנה את האווירה.

אנשי מקצוע המתמחים בהפקת אירוע קטן- בזמן שאתם מחליטים בקפידה את מי להכניס לרשימת המוזמנים האקסקלוסיבית שלכם, חשוב מאוד להקפיד בכל הפרטים לאירוע. כאשר אתם מחפשים שירותי קייטרינג- תשימו לב שהאוכל שיוגש לאורחים יהיה עשיר, איכותי, טעים ובכמות מספקת. קל מאוד לחשוב כי מספר מוזמנים מצומצם אינו דורש הזנה מרובה.

תוכנית אומנותית אירועים קטנים באשדוד– בגלל שמדובר באירוע קטן עם מספר אנשים מצומצם, לא חייבים לשכור שירותי דיג'י, לפעמים מספיק ואפילו נעים, לשכור נגנים: סקסופון, כנרים, נגני נבל, נגני צ'לו בשביל האווירה. כדי שתהיה מעין מוזיקת רקע לסמולטוק שלכם עם האורחים.

בגלל שמדובר באירועים קטנים עם אווירה קצת יותר אינטימית לעומת אירוע גדולים ומסחריים, הקפידו לטייל בין האורחים.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

תובנות מפתח לפירוק רכב יעיל

פירוק רכב אולי נראה פשוט, אבל זהו תהליך מורכב שדורש הבנה עמוקה של מערכות רכב ותקנות סביבתיות. בין אם אתם עוסקים במיחזור, בשיקום חלקים, או

קרא עוד »