השכרת ציוד לאירועים - מה חשוב לדעת?

השכרת ציוד לאירועים – מה חשוב לדעת?

כדי לקיים אירוע באופן מוצלח ונעים, יש להיערך בצורה יסודית ולדאוג שכל מה שצריך להיות במקום האירוע אכן יהיה בו. כי אביזרים, ציוד, רהיטים וכל יתר הפריטים הם חלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע וההפקה הנכונה שלו. על מנת להבטיח אירוע מוצלח וטוב, כדי להיות בטוחים שהוא לא נתקע בגין פריט חסר עלינו להיערך כראוי מראש, ולברר היטב על שירותי השכרת ציוד לאירועים.

לפני שבוחרים חברת השכרה –

  • חשוב לברר ולהכיר את מכלול החברות המציעות שירותים בענף באזור המדובר. כיוון שיש כל כך הרבה סוגי שירותים ומגוון פתרונות שנועדו לענות על הצרכים של עורכי האירועים. ואין דומה שירות של חברה מסוימת לשירותיה של חברה אחרת. לאחר שנכיר את האופציות נוכל לבחור את מה שמתאים לנו.
  • עלינו להיות בטוחים כי חברת ההשכרה אליה אנו פונים הינה חברה אמינה. חברה שפועלת בצורה אחראית ומסודרת, כי אם לא כך, איך נוכל לסמוך עליה ולהיות בטוחים כי אכן הזמנתנו תסופק במלואה בתאריך המיועד ובשעה המדויקת? כיצד נוכל להיות רגועים שהמכשור יהיה תקין ופעיל, וכל החלקים הנדרשים יהיו כאן מוכנים לפעולה?
  • יש להתייחס לנושא המחירים. אין ספק שהפקת אירוע הוא עניין יקר מאוד. אבל בכל זאת ניתן לציין כי קיימים פערי מחירים בין חברות שונות. אם כך הבירור המקדים יאפשר לנו לאתר חברה שמציעה מענה מעולה במחיר משתלם וסביר יותר. באופן זה נוכל להפחית את ההוצאות בגין השכרת ציוד לאירועים, ולייעד את הכסף לדברים חשובים נוספים.
  • עניין הבאת הציוד למקום האירוע הוא עניין שיש לתת לו התייחסות מיוחדת. במרבית המקרים החברה עצמה היא זו שמספקת את התכולה ומביאה אותה למקום האירוע. יש לבדוק מתי יבוצע המשלוח, מתי יבוצע האיסוף לאחר תום האירוע? והאם נגבה תשלום מיוחד עבור סעיף ההובלה וההרכבה, או שמה שירותים אלו כלולים בתשלום ההשכרה הכללית. בלחיצה כאן תוכלו למצוא מידע על חברה כזו והשירותים שהיא מציעה.
  • חובה לוודא כי הציוד אותו אנחנו שוכרים הינו ציוד מתקדם וחדיש. מוצרים תקינים ומתוחזקים שיעבדו היטב ללא תקלות ובלי צורך לאלתר אלתורים.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו