מארזי לידה

מה מומלץ שיהיה במארזי לידה

מתנה ללידה יכולה להיות הרבה דברים. המתנה יכולה להיות משהו מפנק לילדת וזו יכול להיות גם מתנה אשר תהיה מיועדת עבור התינוק. המתנה יכולה גם להיות רק מחווה משמחת כלשהי כמו זר פרחים או זר של בלוני הליום. כל מתנה עשויה להיות מוצלחת ומתאימה מאוד אך היא גם יכולה להיות מאכזבת, היא עלולה להיות מיותרת או אפילו מעצבנת ומטרידה. 

איך בוחרים את המתנה הנכונה והמדויקת ליולדת שלנו? מה כדאי להכניס בתוך מארז הלידה על מנת שהיולדת אכן תהיה מוצה ותשמח במתנה?

התאמה של המתנה

הדבר הכי חשוב אותו יש לזכור כאשר רוצים לקנות מתנה ליולדת היא ההתאמה של המתנה ליולדת ולצרכים שלה. כלומר שרכישת המתנה כמו קופסאות אוכל למשל לא תיעשה מתוך מילוי סיפוק אישי כאשר מתלהבים מבגד מתוק לתינוק או לחילופין מדובי רך וענוג. צריך לחשוב על היולדת. מה ישמח אותה. מה היא תרצה לקבל ומה יענה על הציפיות שלה. אם לא יודעים מה לתת ליולדת ולא מצליחים לנחש מה היא הייתה שמחה לקבל, אפשר פשוט לשאול אותה. זה אולי קצת גורע מאפקט ההפתעה כאשר היולדת למעשה יודעת למה עליה לצפות ומה היא עומדת לקבל. אך מי אמר שההפתעה זה הדבר הכי חשוב? מי החליט שזה מה שעומד מאחורי המתנה ולא שום דבר אחר?

מתנה קולעת היא  מתנה מוצלחת!

מתנה שקולעת לצרכים של היולדת היא מתנה מוצלחת והיולדת תהיה מרוצה ממנה. אז מהי תנה קולעת ליולדת? מה מומלץ לתת ליולדת כאשר אנחנו רוצים לפנק אותה במארז לידה?

שוקולד. זה אחד הדברים שנותנים הרבה כוח ליולדת. טוב, לא ממש מבחינה תזונתית אך השוקולד מפנק ומענג את היולדת ומעניק תחושה של נוחם ועונג מתוק.

חוץ מהשוקולד כדאי לשלב גם קרם גוף איכותי ומפנק או אפילו בושם איכותי. כפי ששמתם לב, הדגש הוא על איכות בלבד, ראו דוגמא בקישור. אל תשימו מוצרים זולים ולא שווים. זה רק ירגיז את היולדת.

מלבד זה תוכלו להוסיף בגדים לתינוק הנולד, כובע חמוד, שמיכה מפנקת או אפילו זוג נעליים קטנטנות מצמר. כל אלו הן על פי רוב מתנות שוות ומשמחות.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

תובנות מפתח לפירוק רכב יעיל

פירוק רכב אולי נראה פשוט, אבל זהו תהליך מורכב שדורש הבנה עמוקה של מערכות רכב ותקנות סביבתיות. בין אם אתם עוסקים במיחזור, בשיקום חלקים, או

קרא עוד »