קורס הדרכת כלות

למה כדאי לעבור קורס הדרכת כלות?

קורס הדרכת כלות הוא קורס חשוב מאד, עבור כל כלה אשר עומדת להינשא תוך פרק זמן קצר לבחיר ליבה.

חוסר ידע של כלות רבות

לכלות רבות אין כלל מידע על מה זה חיי נישואין מלבד מה שהן רואות במשפחה הקרובה. הן אינן יודעות איך מקיימים יחסי מין ומהם חוקי הטהרה. לכן חשוב מאד שיגיעו להדרכה המרוכזת שהיא הדרכת כלות חובה, יקבלו את כל המידע הדרוש להן וכך יחכימו ויגיעו מוכנות ורגועות הרבה יותר לליל הכלולות ולחיים האמיתיים כנשים נשואות.

נושאי הלמידה בקורס הדרכת כלות

בקורס זה מלמדים את הכלות מהן חיי נישואין, איך ייראה אורח החיים שלהן כעת לעומת אורח החיים שלהן עד עתה. ידובר בנושאים כמו טיפוח הקשר בין בני הזוג, תקשורת, הכרת האישיות של כל אחד מהם והנאה רבה מהחיים המשותפים.

נדבך חשוב במערכת הזוגית היא נושא המשיכה המינית וקיום יחסי המין. הרבנית מסבירה זאת באופן רוחבי כדי שהכלות יבינו את המהות, את החשיבות ואת הביצוע בפועל. נשים נשואות רבות מקפידות על טהרה אשר כוללת ימי נידה לאחר המחזור החודשי ורק לאחר הטבילה במקווה, הן יכולות לקיים שוב יחסי מין.

חיי הנישואין לאחר החתונה

פתיחות ותקשורת איכותית בחיי הנישואין הם המפתח לזוגיות יציבה אשר כוללת הערכה, אהבה וכבוד הדדי. כדי להגיע לכך נדרת סבלנות רבה, הקשבה, הבנה והכלה ואת זה מלמדת אפרת צור.

כאשר יש זיווג בין שני בני זוג אשר כמעט לא מכירים זה את זה, קיימים הרבה גשרים שצריך לעבור כדי ליצור דו קיום לאורך כל הדרך. כאשר קיים רצון טוב ומכירים בחשיבותם של חיי נישואין מאושרים, סוללים לאט לאט ובבטחה את הדרך לזוגיות ולמשפחתיות טובה.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

תובנות מפתח לפירוק רכב יעיל

פירוק רכב אולי נראה פשוט, אבל זהו תהליך מורכב שדורש הבנה עמוקה של מערכות רכב ותקנות סביבתיות. בין אם אתם עוסקים במיחזור, בשיקום חלקים, או

קרא עוד »