מוסיקה לחתונה

מוסיקה לחתונה – אפשר גם אחרת

כולנו משתתפים מידי פעם בחתונות ואנחנו יודעים איך זה נראה בדרך כלל. האמת היא שכיום יש הרבה כאלה שקצת שכחו איך נראית חתונה אמיתית מקרוב, או לפחות איך אמורה להיראות חתונה עם מוסיקה טובה לאירועים. אנחנו נמצאים כרגע בעיצומו של הגל השני של מגיפת הקורונה כאשר הרבה מאוד דברים לא מתנהלים כפי שהם התנהלו עד לפני מספר חודשים. העולם עבר ועדיין עובר טלטלה כאשר המגיפה הקשה משתוללת ומפילה אלפים ורבבות. מה שהוביל לשורה ארוכה של צעדים ושל סגרין בהרבה מאוד תחומים.

חתונות המובילה להתקהלויות גדולות הן אחד הדברים אשר אותם הגבילו מאוד בתחילת ההתמודדות מול הנגיף כאשר עד עכשיו אנחנו עדיין לא רואים את הסוף ואיך כל זה ייראה.

בכל מקרה נתייחס לחתונות רגילות כפי שהן אמורות להיראות ולהיות בתקווה שאכן נזכה לשוב לשגרה במהרה.

מוסיקה שמחה לחתונה שמחה

אז בחתונות גדולות ושמחות ברור שהמוסיקה היא זו שנוטלת את החלק המרכזי על מנת שהאירוע אכן יהיה שמח, עוצמתי, עליז ורב עוצמה ורצוי גם לשלב להקה לקבלת פנים.

אם נתקרב על במת התזמורת (מטאפורית כמובן) נגלה כי העלויות של כל מה שנמצא על הבמה הן אסטרונומיות. תלוי כמובן בהרכב הנבחר ובכלים אשר בהם בחרו בעלי האירוע. ככל שיהיו יותר כלים, המחיר כמובן יעלה בהתאם.

אך רבים לא מוכנים לוותר על כלי הנגינה האמיתיים, להבדיל מהאפשרות של תקליטן שמביא עמו את השירים המוקלטים.

סקסופון – הכלי שמסוגל להרבה

יש כאלה שמוכנים לחסוך ולקמץ בחלק מהכלים אך את כלי הנשיפה הם לא מוכנים להוריד. הסקסופון או הקלרינט הם הכלים הכי מיוחדים שעשויים לשנות את כל פני האירוע גם אם לא יהיו כלים נוספים על הבמה.

כדאי לחשוב על זה לפני שסוגרים עם תזמורת, הרכב של נגני ג'אז לאירוע או תקליטן לאירוע.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »