קייטרינג בשרי או חלבי - מה מתאים יותר לאירוע קיץ?

קייטרינג בשרי או חלבי – מה מתאים יותר לאירוע קיץ?

לכל אירוע חגיגי יש את המוטיבים שלו. בדרך כלל, לאירועי חורף יש את המאכלים שמתאימים לעונה זו וכמובן שכך גם בעונת הקיץ, אז התפריט, ברוב המקרים יהיה שונה ממה שאנו מכירים באירועי חורף טיפוסיים.

קייטרינג בשרי או חלבי – מה מתאים יותר לאירוע קיץ? |

אם יש משהו יפה באירועי הקיץ, הוא המגוון הרחב של המאכלים שיש בו. הפירות והירקות הטובים ביותר, גודלים דווקא בעונה זו, מה שמעשיר בוודאי את התפריט לכל אירוח. אם אתם חושבים להזמין אורחים לאירוע המיוחד שלכם בעונת הקיץ, חשוב שהתפריט יהיה בהתאם ולכן כדאי להתרשם כאן מהמבחר של קייטרינג התאנה.

תפריט עשיר יותר |

כשחושבים על אירוע גדול עם מספר רב של מוזמנים, רצוי להתאים את המאכלים והקינוחים בו כמה שיותר לשביעות רצון האורחים. בין אם מדובר באירוע קיץ או חורף, טוב להבדיל בין שתי העונות הללו בכל הקשור לסוג התפריט שיוגש באירוע שלכם.

כך גם בשתייה שתוגש באירוע. האלכוהול בו, טוב שיהיה מותאם בזמן ולעונה בה מתקיים האירוע. באירועי קיץ, נהוג להביא משקאות מסוגים מיוחדים כדי שיצננו את האורחים בצורה יפה ונאותה. כך גם בחורף תרצו שהמשקאות באירוע יוגשו בהתאם למזג האוויר המיוחד שהחורף מביא עימו.

כמה עולה להזמין קייטרינג בשרי? |

כל מארח או חברת קייטרינג, יאמרו לכם מחיר אחר אם תשאלו אותם את השאלה שבכותרת לכן, מה שצריך לעשות ולברר הוא על הכמות ואיכות האוכל אותו אתם רוצים לאירוע שלכם.לכל אירוע יש את המאפיינים שלו ולכל מקום בו הוא יעשה, יתאים סוג אוכל מסוים. חפשו את חברת הקייטרינג המתאימה לסוג האירוע שאותו אתם רוצים לעשות ולאחר מכן, השוו מחירים.

שתפו ברשתות החברתיות

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

מחירים של טבעות אירוסין

מחירים של טבעות אירוסין

לא מעט אנשים חוששים לרכוש טבעות אירוסין, בשל המחירים הגבוהים שלהן. אך למעשה, חשוב להבין כי מחירים של טבעות אירוסין תלויים במגוון רחב של גורמים

קרא עוד »
5 טיפים להפקת פול מון מושלמת

5 טיפים להפקת פול מון מושלמת

מסיבת הפול מון מהווה מסיבה פופולארית מאוד באיי תאילנד. המסיבה נערכת באיים המדוברים מדי חודש בחודש בליל ירח מלא והיא מהווה השראה למסיבות רבות בארץ.

קרא עוד »
ספקים לחתונה גם בזמן הקורונה

ספקים לחתונה גם בזמן הקורונה

משבר הקורונה יצר אי וודאות רבה בכל הקשור לחתונות. אירועים רבים בוטלו, נדחו או התקיימו במתכונת ביתית מצומצמת.  >בדקו מחירים של איפור ושיער לחתונה באתר

קרא עוד »