פטריות חימום

פטריות חימום

במידה ואתם עורכים אירוע, כנס או מפגש כלשהו בטבע, אם יש לכם עסק המופעל גם בשעות הערב (כמו מסעדה למשל הכוללת גם מושבים בחוץ) וכד' – תוכלו לעשות שימוש בפטריות חימום. פטריות אלה הינם גופי חימום המופעלים באמצעות גז או באמצעות חשמל ואינפרא אדום וכך מספקות תחושה של חום ואווירה נעימה בסביבת הפטרייה. היא נקראת כך בשל צורתו של המתקן המזכיר פטריה. 

מתי נצטרך פטריות חימום?

  • אירוע בטבע? – אם אתם עורכים אירוע בטבע בשעות הערב או בחודשי הסתיו/החורף הקרירים ודאי תרצו לדאוג לאורחים שלכם לאווירה חמימה ונעימה. 
  • כנס – אם אתם מארגנים כנס מיוחד בטבע והאווירה צפויה להיות קרירה טוב לדאוג לפטריות חימום בשטח.
  • אוהל גדול – בין אם מדובר במאהל לאירוע מסוים, אירוח שבעה או אפילו טיול משפחות גדול בטבע – וודאי תצטרכו פטריות חימום במקום. 
  • פטריית חימום לגינה/למרפסת – הרבה אנשים רוכשים פטריית חימום לבית – למרפסת או לחצר. פטריית זו מספקת תחושה של חום ונעימות ומאפשרת לשבת במרפסת גם בלילות הקרים וליהנות מהאווירה.
  • בתי עסק – כמו מסעדות, גני אירועים ועסקים אחרים שבהם מארחים אנשים באוויר הפתוח ורוצים לדאוג לאזורי ישיבה/שהייה נוחים ונעימים.

פטריות גז או פטריות חימום חשמליות?

כדאי לדעת שיש 2 סוגי פטריות חימום באתר https://www.idanvip.co.il: האחת מופעלת באמצעות גז השנייה באמצעות חשמל. בדרך כלל אנשים הולכים על פטריות החשמל בשל העובדה שהן יותר קלות וזולות לתחזוקה, יותר בטוחות לשימוש ואינן מפיצות ריח של גז הפוגע באווירה הפסטורלית במקום. פטריות החשמל מפיקות חום לכמה מטרים רבועים מסביב לפטרייה ותוכלו ליהנות מהאווירה המיוחדת בגינה, במרפסת או באירוע שלכם גם כאשר קר בחוץ ואנשים מחפשים את המקום החמים והנעים לשבת בו. צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו