כמה עולה שירות של לוכדי נחשים?

כמה עולה שירות של לוכדי נחשים?

לכידת נחשים אינה פשוטה כמו שזה נשמע מדובר בחיה מוגנת ולכן אסור להרוג אותה ולכן הלוכד נחשים צריך לתפוס את הנחש חי. 

במקרה שהנחש הכיש אדם יש צורך להביא את האדם במהירות אל בית החולים על מנת להעניק לאדם שהוכש טיפול הולם  ומהיר. 

עלות שירות לוכד נחשים תלויה במגוון רחב של תנאים שאותם נמנה במאמר זה. 

היכן נמצאים הנחשים? 

הנחשים נמצאים בדרך כלל בתוך צמחיה עבותה, מתחת לאבנים ומקומות שיש בהם גרוטאות רבות על מנת להימנע מנחשים שונים יש צורך לדאוג לכך שלא יהיו נחשים במקום זה. 

כשמדברים על עלות לוכד נחשים מדברים על לכידת נחש במקום מוגדר עלות לכידה כזו שהיא יותר קלה ללוכד תעלה יותר זול 300-600 שקלים ואם מדובר במקום שאינו מוגדר עלות לכידת הנחש בין 400-1000 שקלים. 

ישנם עוד גורמים שעלולים להעלות את המחיר כמו סוג הנחש קיימים מגוון רחב של נחשים בישראל חלקם נחשים ארסיים במיוחד נחשים כאלו בגלל הסכנה שבהם העלות של לכידת הנחשים תעלה יקר יותר. 

המרחק במידה ולוכד הנחשים צריך לנסוע רחוק על מנת ללכוד את הנחש הלכידה תעלה יותר יקר. ככל שיש יותר ניסיון ומיומנות ללוכד הנחשים כל הלכידה תהיה יותר מקצועית ומהירה. ניתן למצוא מידע נוסף על לוכד נחשים עלות באתר SNAKER.

לוכד נחשים מקצועי יחפש במקומות שהנחשים מסתתרים בהם על מנת למצוא במהירות  הנחש חשוב להבין כי נחשים במהותם אינם מעוניינים לפגוע בבני האדם כי הם מספקים להם אוכל. אדם המגיע אל המקומות שהנחשים נמצאים בהם נחשב כאחד שפוגע להם באוכל ונכנס אל תוך אזור המחיה שלהם ולכן הם פוגעים בו לוכד נחשים מודע לכך ולכן הוא יכול ללכוד נחשים במהירות.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו