מופע פסלים חיים

מופע פסלים חיים – לא רק ברחוב. לאן זה עוד מתאים?

מופע פסלים חיים הוא אלמנט מקורי ויצירתי מאוד שמוסיף נופח מרענן ואנרגטי לכל אירוע. בניגוד לנהוג לחשוב, מופע פסלים חיים –  לא רק ברחוב מתקיים אלא ניתן לשלב אותו באירועים מסוגים שונים כמו אירועי חברה לעובדים, אירועי שמחות, הפנינג ומסיבות. פסלים חיים הם למעשה מיצג אומנותי שבא להביע רעיון, מסר או תרבות מסוימת ולכן הדבר מאפשר להוסיף נופח של תוכן לאירוע שלכם בצורה מאוד קלילה שמושכת את תשומת הלב.

פסלים חיים לאירועים

שחקן מקצועי או איש אמנותי מתחפשים לפסל ומביאים את הפסל לידי ביטוי הן ביכולות המשחקיות שלהם, והן באיפור ובלבוש ובאביזרים. זהו כשרונו של השחקן אשר מחופש לפסל החי ונכנס אל תוך הדמות.

פסל חי יכול למשל להשתלב באירוע חברה לעובדים לחג הפסח כאשר בין האורחים יסתובבו דמויות של פרעה או משה בתיבה למשל. באירוע חברה שמתקיים במסגרת נופש חברה בחו"ל ניתן לשלב פסלים חיים בהתאם לאופי המסיבה. למסיבת ריקודים לטינית ניתן לשלב פסל חי של רקדנית סלסה או של מקומיים מדרום אמריקה עם לבוש מסורתי. לאירוע של בת מצווה ניתן לשלב פסל חי של זמרת נעצרת או של גיבורת תרבות מקומית.

פסלים חיים ממש לא חייבים להיות דמויות אלא הם יכולים להיות גם אובייקטים. ניתן למשל לשלב פסל חי של אוזן המן או של תפוח בדבש – באירועי חגים לעובדי החברה או מופעי רחוב.

על מנת לשלב מופע פסלים חיים באירוע שלכם תוכלו לפנות לחברת הפקות או לסוכנות שחקנים – בכדי לבחור את הפסלים החיים המתאימים עבורכם בצורה מדויקת, מבין המגוון הקיים. ניתן גם "לתפור" פסל חי ספציפי לקונספט שנבנה מראש עבור האירוע.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו