עיצוב לבר מצווה – כיצד בוחרים את המעצב הטוב ביותר

עיצוב לבר מצווה – כיצד בוחרים את המעצב הטוב ביותר

אחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר בארגון אירוע כמו בר מצווה, הוא מעצב. מדובר במי שאמור לעצב את המקום בו ייערך האירוע, ובמובנים רבים הוא יקבע את הקונספט על פיו ייערך האירוע. בין אם מדובר באירוע גדול ובין אם מדובר באירוע קטן, אינטימי. 

עיצוב לבר מצווה יכול להתבסס על פרמטרים שונים ומגוונים, כאשר הורי חתן השמחה יחליטו מה נכון לצורך ארגון האירוע, בין אם זה על פי פרמטרים של תקציב, תנאים וכמובן מה שנראה להם נכון בהתאם לאופי האירוע שהם רוצים לייצר במקום. מעבר לכך, חשוב מאוד להתייחס כמובן גם למה שהילד רוצה, אין סיבה לעצב את המקום בצורה שונה מהאופן בו הוא מעוניין. 

לפני שנסביר כיצד בוחרים מעצב לבר מצווה יש להדגיש, בשביל שהעיצוב יהיה מותאם לאופי האירוע, קונספט וכמובן גם לאורחים שאמורים להיות נוכחים בו, יש לאפיין את אופי האירוע לפני שפונים אל מעצב מסוים, אך רצוי להגיע עם ראש פתוח, כך המלצות ורעיונות מצידו יתקבלו בצורה נכונה. 

כיצד בוחרים מעצב בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה הוא עשה בעבר, בין אם מדובר על עיצוב לחתונה, בר מצווה, בריתות, אירועים עסקיים וכו'. וכן להבין אילו עבודות הוא ביצע, באילו קונספטים, עבור מי. כך אנחנו נדע מה אנחנו יכולים להשיג דרכו וכיצד נוכל להשתמש בשירותיו בצורה נכונה. 

שנית, אנחנו צריכים לבדוק איך עיצוב האירוע יכול להשפיע על האופי שלו, כיצד אנחנו יכולים להשתמש באופציה של עיצוב באופן חכם, מדויק, בצורה שתשרת את הצרכים של האירוע, בתנאים שעומדים לרשותנו. 

שלישית, יש לבחון את ההצעות והרעיונות שלו, עד כמה הן מתאימות למה שאנחנו מחפשים והאם באמת אנחנו נוכל לעמוד בהן מבחנה כלכלית, האם יהיה אפשרי להשתמש בהן בפועל. 

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו