מתנה לחתן

אילו מתנות נהוג להביא לחתנים לפני החתונה?

החתונה האירוע הגדול ביותר בחייהם של זוגות צעירים רבים אבל גם של בני המשפחות שמלווים את החתן והכלה בימים שלפני האירוע הגדול. מצד אחד, חשוב לכם מאוד להתרכז בניהול אירועי החתונה ולהשקיע כמה שיותר מאמצים ביצירת חתונה מרשימה. מנסה לשני, אתם רוצים לקבל את בני הזוג של הילדים שלכם בזרועות פתוחות אל המשפחה.

ולכן, בקרב משפחות רבות נוצרה מסורת מקובלת להעניק מתנה לחתן לפני יום החתונה, שתהפוך להיות מתנה משמעותית שתישמר לשנים. אבל אילו מתנות אפשר להעניק לחתן לקראת יום החתונה שלו? הנה לכם שלוש דוגמאות ממש טובות למתנות חתונה מדהימות לחתנים.

שלוש מתנות מקובלות לחתונה

  1. שעון יד יוקרתי –  זוהי מתנה גברית מאוד, אבל גם מרגשת ואישית, מפני שהיא יכולה להיות מאוד יקרה סנטימנטלית. כמובן שכדאי לכם להתבסס על הסגנון המיוחד של בן הזוג של הכלה, ולנסות למצוא שעון שמתאים לו.
  2. סידור תפילין אישי – החתונה היא טקס מעבר גדול וחשוב, וחשוב לכם לחבר את החתן למשפחה גם באלמנט הדתי של הטקס. חתן שיעלה לחופה עם סידור תפילין שקנו ההורים של הכלה והחתן שנכנס למשפחה בזרועות פתוחות.
  3. סידור כיס מעור –  במיוחד לחתנים של מקפידים מאוד על כל ההלכות ועל כל התפילות ברמה היומיומית, זו מתנה שאפשר להקדיש במיוחד לחתן.

ההשקעה במתנה – היא הדרך להתחיל פרק חדש בחיים

יש לכם כל כך הרבה דרכים להיות יצירתיים בכל מה שנוגע לרכישה של מתנות לקראת יום החתונה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לזכור מי הוא החתן שלכם ומה הם תחומי העניין שלו. מכאן ואילך, יהיה הרבה יותר קל למצוא מתנה מיוחדת ומרגשת באמצעות אתר טקסט רץ הוצאה לאור, שתתאים לאדם שהוא.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »