השכרת אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים – לשם מה אנחנו משתמשים בהם

אחד הפריטים החשובים ביותר לצורך ארגון אירועים בשטחים פתוחים, בין אם זה אירוע פרטי או עסקי, בין אם זה אירוע שכולו נערך בשטח פתוח או שמתחלק בין שטח פתוח לסגור, אנחנו צריכים לשכור אוהלים שמתאימים לכך. מדובר על אוהלים גדולים שאמורים לאכלס כמות גדולה של אורחים ויכולים לספק להם הגנה, וכן להיות נוחים ובטוחים לשימוש. 

האופציה הרלוונטית עבורנו מבחינה זו, היא השכרת אוהלים לאירועים. אנחנו שוכרים אוהל למשך מספר שעות או ימים, תלוי במשך זמן האירוע, ובהתאם לאופי שלו אנחנו מחליטים באיזה גודל יהיה האוהל, איך הוא יהיה בנוי, מאילו חומרים הוא יהיה עשוי, ובהתאם לכך אנחנו נוכל להשתמש בו. 

האופציה של השכרת אוהלים לאירועים מוכרת לנו, הן כשאנחנו מבקשים לערוך אירוע פרטי בחצר הבית או במקומות במרחב הציבורי, וכן כשחברות, ארגונים, מוסדות או רשויות מקומיות מבקשות לארגן אירועים, ירידים, כנסים, או כל דבר אחר אשר נועד לכמות גדולה של אורחים. 

כיצד שוכרים אוהל לאירוע

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את השטח עליו אנחנו רוצים להציב את האוהל, היכן אנחנו רוצים לערוך את האירוע. בצורה כזו נדע, איזה אוהל יכול להתאים למקום. אנחנו צריכים לבדוק איך אפשר להציב אותו בצורה בטוחה ונוחה שתשרת את המטרה שלנו. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון כמה אנשים יכולים להיכנס אל תוך האוהל, אילו פריטים אנחנו יכולים להציב בתוך האוהל, למשל השכרת כסאות לאירועים ושולחנות או פריטים אחרים. 

שלישית, יש לבחון עד כמה האוהל חזק, עמיד, האם הוא מתאים לתנאי מזג האוויר שיהיו במועד האירוע. 

ארבע, אנחנו צריכים להחליט האם זה יהיה אוהל פתוח או סגור, וכן מה יהיה סגנון העיצוב שלו באופן כללי.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »