עגילי חישוק מומלצים בשנת 2021

עגילי חישוק מומלצים בשנת 2021

מדהים כמה שנים סגנון אופנתי מסוים יכול להישאר חם ונחשב! עגילי חישוק תמיד היו כאן ותמיד נתנו בראש. מה שכן השתנה עם השנים זה המגוון. לאט ובזהירות עגילי החישוק מוצעים לנו באינספור גדלים, עיצובים, חומרים מיוחדים ונהיה יותר ויותר קשה לבחור. לכן, ערכנו בדיקה קטנה וערכנו רשימה של עגילי החישוק הכי חמים ומומלצים של שנת 2021. 

עגילי החישוק החמים ביותר לשנת 2021


לכל אחת יש טעם אחר וסטייל שהוא רק שלה, לכן ניסינו לגעת בכמה שיותר סגנונות ועיצובים של עגילי חישוק מטריפים, קבלו:

  • חישוק זהב צהוב\לבן חיתוכים (קוטר 23 מ"מ) – עגיל עדין ומתחכם, משדר יוקרה ושבירת מוסכמות. יתאים לכל הופעה ותמיד יראה וואו.
  • עגילי זהב חישוק 12 מ"מ עם אופל – יש משהו בשילוב אבנים שנותן תחושה מיוחדת לגמרי. השילוב של תכלת האופל עם הצבע הזהב, יוצרים עומק ורכות.
  • עגילי חישוק זהב 14 קרט עם ריקועים – זהו עגיל בעל נוכחות, מאוד זהוב, בעל ריקועים אשר יוצרים הבדלי אור וצל חדים. זהו עגיל שימשוך את תשומת הלב.
  • עגילי זהב 14 קרט משובצים – יוקרה, יוקרה ושוב יוקרה. עגילי יהלום מושלמים שיתנו לך תחושה זוהרת.
  • עגילי חישוק זהב 14 קרט מסולסלים – עגילים כיפים, זורמים, יוצרים חיתוכי אור מגניבים ויתאימו לאירועים וליום יום באותה המידה.
  • עגילי זהב צהוב חישוק, התזת חול – עגיל שהוא יצירת אמנות בפני עצמה. יש משהו בשילוב של הצבע הזהב והחספוס של החול שהופך את הניגודים הללו למשלימים כל כך.

לסיכום, ישנה כמות בלתי נדלית של עיצובים שישאירו אתכן עם פה פתוח. הרשימה היוקרתית הזו היא רק קצה המזלג.
לכן ההמלצה הכי טובה שלנו לשנת 2021 היא – לעולם אל תתפשרי על הרצונות שלך!

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

בחינת חלופות לכיתות לימוד

כדמות בולטת בתחום מרחבי החינוך, אני נרגשת להתעמק בחלופות השונות הקיימות לכיתות הלימוד. בעוד שכיתות מסורתיות משמשות את התפאורה המהותית ללמידה ולעיסוקים אקדמיים, קיימות מספר

קרא עוד »