מוניות בקרית שמונה 24 שעות – מתי נשתמש בהן?

אחד ההבדלים המהותיים בין מוניות לאוטובוסים בישראל הוא, שברוב המקומות בישראל, האוטובוסים מפסיקים לעבוד בשעה מסוימת בערב וחוזרים לעבוד בבוקר. לעומת זאת, מוניות עובדות כל הזמן. בין אם מדובר בנהגים שנוהגים ועוצרים לנוסעים המחפשים מונית, ובין אם מדובר בנהגים שמקבלים הזמנות מבעוד מועד ולוקחים נוסעים גם בשעות הלילה המאוחרות.

זה נכון בוודאי ביישובים מרוחקים וקטנים. אם בתל אביב נניח אפשר למצוא בקיץ אוטובוסים פעילים גם בשעות הלילה, אזי שבמקומות כמו קרית שמונה לדוגמא, אנחנו נתקשה למצוא אוטובוסים פעילים מעבר לשעות הקבועות, גם בימי הקיץ ואז אם יש צורך בהסעה ממקום למקום, הרי שיש להשתמש בשירות של מוניות בקרית שמונה 24 שעות

הרעיון הוא, אם נניח אנחנו עובדים וצריכים לקחת מונית אל מקום העבודה או ממנו בשעות הלילה, אם אנחנו צריכים להגיע אל שדה התעופה מחוץ לעיר או לכל מקום אחר, בתוך או מחוץ לעיר, הרי שהדבר היחידי שעומד לרשותנו היא תחנת מוניות שמספקת שירותים 24 שעות.

איך עושים זאת?

בשביל להזמין שירות מוניות 24 שעות, אנחנו צריכים לפנות אל התחנה לפני כן, להזמין מונית בקרית שמונה בשעה מסוימת ולוודא שהנהג אכן יגיע אל היעד שסוכם איתו. רצוי מאוד לבצע את ההזמנה מבעוד מועד, אפילו 24 שעות קודם לכן, בוודאי בתקופות בהן ייתכן עומס מסוים על הנהגים.

לפני שנסיים חשוב להדגיש, שירות לילה יכול לעלות יותר מאשר שירות יום, בוודאי אם מדובר בנסיעות מחוץ לעיר. רצוי מאוד לקחת משנה זהירות ולקבוע זמן מסוים לפני המועד המדויק, זאת על מנת שאם יש תקלה, אפשר יהיה לפנות לתחנה אחרת בו במקום ולבקש ממנה שתשלח אלינו נהג מונית.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו