רוצים לגעת בקו השמיים של תל אביב? עכשיו אתם יכולים

הכיף הגדול של תל אביב ובמידה רבה גם הקושי שלה טמונים בכך שמדובר על המקום בו אפשר תמיד ליצור דברים חדשים, זו לא עיר וותיקה כמו פאריז או לונדון בהן קשה לחתור ליצירה של שינויים, כאן מדובר על עולם חדש לגמרי. אבל, באותה נשימה, זה לא קל למצוא בתל אביב את החיבור הזה, המתבקש כל כך, בין יוקרה ובין מיקום מושלם, בלב תל אביב.

הרי אם יש משהו שאי אפשר לקחת לעיר הזו, זה את החיים התרבותיים שהיא מציעה. את העולם הקולינרי המדהים שהתפתח לאורכה ולרוחבה, את החוויה הבאמת מדהימה שהיא לחיות כאילו אין מחר. עד היום לא היה כמעט פרויקט יוקרה שניסה ליצור את החיבור הזה גם יחד. בין ישן וחדש, בין מה שמכתיב מגורים בסטנדרט אחר לחלוטין ובין מה שהוא מספיק קרוב לעם.

הפרויקט מכיל בין 34 ל44 קומות

כמו שכולנו מכירים את תל אביב, מדובר בעיר בה הבניינים נמוכים באופן יחסי. כך שהפרויקט פארק בבלי מכיל בניינים רבי קומות באופן משמעותי, מה שהוא מאפשר למתגוררים בו פשוט לצפות על כל תל אביב. אבל אל תחששו לרגע, הפרויקט מעוצב באופן כזה שכל אחד מהדיירים יכול ליהנות מפרטיות מלאה ומתחושה כאילו הוא ממוקם בנקודה בה הוא יכול להרגיש כאילו הוא לבדו צופה על תל אביב היפה.

פארק הירקון הצמוד כמו גם הים המשתקף מהחלון, כל אלו נותנים את החוויה הבלתי נשכחת של חיבור אמיתי בין חיים סוערים, מלאים של עיר מלאה תענוגות ובין פסטורליה שקטה הצופה על הכל מלמעלה.

החלום יכול להיות שלכם

החלום הזה יכול של דירה ברבי קומות של פארק בבלי להיות גם שלכם. החיבור שבין הישן והחדש.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו