בניית גבות – הסוד לגבות מושלמות

בשנת 2022 אנחנו יכולים לשים לב כי מה שהיה אופנתי לפני 30 שנה – כעת כבר לא אופנתי בכלל. ואולי – מה שאופנתי כיום, יכול לראות מוזר בעוד 10 שנים, או לחזור ולהיות טרנדי וחוזר חלילה. 

בכל מקרה, אופנת הגבות תמיד משתנה, ועיצוב גבות הוא חלק בלתי נפרד מטיפוח עצמי, בעיקר מפני שהגבות שלנו הן  בלתי נפרד מן הפנים. המראה של השיער שנמצא מעל העיניים: משפיע על המבע שלנו, הוא יכול לשדר אהבה או כעס, הגבות יכולות לגרום להבעה זועפת כשהן דקות מידי, בזמן שגבות מלאות יספקו מראה נערי וצעיר, וגבות מעוצבות יכולות לשנות לטובה את מראה הפנים. 

נכון לשנת 2022 המראה של גבות הוא טרנדי ומבוקש, אבל לא לכולם יש מספיק שיער מעל העיניים שיספק את המראה הזה. לכן ישנם וגברים שפונים לאנשי מקצוע מומחים בבניית גבות, עיצוב ומילוי בשיטת מיקרובליידינג או בשיטת איפור קבוע ושאר טכניקות מתקדמות. 

אבל מה זה אומר בניית גבות או מיקרו בליידינג?

מדובר במלאכה שנעשית על ידי נשות מקצוע שיודעות לאפר באופן קבוע את הגבה, או לצייר גבות בצורה טבעית בשיטות אומנותיות שנשארת זמן רב. 

בניית גבות מתבצעת בדרך כלל על ידי שימוש בתשתית הגבה קיימת, ומטרתה למלא את הגבה במקומות החסרים ולהקנות מראה עשיר באמצעות הוספת פיגמנט המעשיר את מראה השיער מעל העיניים. 

שיטה זאת נעשית באמצעות ציור וקעקוע טבעי ועדין שאינו כואב ונעשה על ידי טכניקות איפור מתקדמת. באמצעות איפור קבוע או מיקרו בליידינג אפשר להנות מגבות מלאות, ארוכות יותר, שוות בגודלן, מתאימות למבנה הפנים וכאלה שמספקות מראה צעיר ורענן. אז אז אם אתם רוצים למלא את הגבות ולהיות מעודכנים לשנת 2022 – בחרו אשת מקצוע בתחום בניית גבות שתספק לכם מראה גבות  מלא, צעיר ונינוח.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו