יאכטות יוקרה

מה דעתכם על הפלגה ביאכטה? ים וגלים, קיץ וחופש – אם ראיתם פעם מרחוק יאכטה יוקרתית ששטה על המים, בוודאי חשבתם מה היה קורה אם הייתם עשירים מופלגים. לעשירים מופלגים זה לא חלום לרכוש יאכטה. אבל גם אם אתם לא יכולים או לא רוצים לרכוש אחת, עדיין תוכלו ליהנות עם החברים או עם המשפחה, בשיט יוקרתי, מפנק ומלהיב. זו עובדה, בישראל ניתן להשכיר יאכטות יוקרה, אפילו להפלגות קצרות. פשוט בוחרים את היאכטה בגודל שמתאים למספר המשתתפים, בוחרים תאריך ומגיעים להפלגה של החיים.

יאכטה לחופשה או יאכטה לאירוע

חופשה ארוכה וממושכת קורצת לכם, אבל אין חשק לחופשה רגילה? אפשר לשלב שיט עם יאכטות יוקרה, בחופשה מהחלומות. אבל זו לא הדרך היחידה ליהנות על המים, בשיט יוקרתי במיוחד. ניתן לשכור יאכטה מדהימה, על מנת לערוך בה אירוע מרהיב או מסיבה נוצצת. זה לא חייב להיות אירוע גדול ומרובה משתתפים. אפשר לדוגמא לבלות על הסיפון במסיבת גיוס כיפית או במסיבת רווקים או מסיבת רווקות. ניתן לערוך ביאכטה יוקרתית יום הולדת עם המשפחה או לחגוג כל אירוע חשוב בחיים (למשל עליה לתורה, בת מצווה, מסיבת אירוסין). ניתן לשכור יאכטות יוקרה בשביל להציע על הסיפון נישואין, ברגע רומנטי ומפתיע ומרגש במיוחד.

זה הזמן להגשים חלום על המים

אך לפני שמרימים עוגן ויוצאים להפלגה, צריך להחליט האם רוצים יאכטה להשטה עצמית או שמזמינים יאכטה עם רב חובל או משיט צמוד. כמו כן, צריך לדעת שיש יאכטות באילת שיכולות לארח על הסיפון כ-10 עד 20 משתתפים ויש יאכטות גדולות אף יותר מזה. אם אתם רוצים להרגיש את החופש של הים באווירה יוקרתית במיוחד, עכשיו אתם יודעים איך ניתן להגשים.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו