מגשי אירוח – הדרך הכי טובה לארח היום !

השימוש במגשי אירוח הולך וגדל כבר זמן מה, בעיקר בגלל שהם קלים להתקנה וניתנים לשינוע בקלות.

מגמה זו אינה מוגבלת למסעדות בלבד, אלא מגיעה גם לבתי מלון ושאר סוגי אירועים. 

למגשי אירוח באירועים יש מגוון שימושים. הם יכולים לשמש כתצוגת שולחן, שולחן מזנון, או מזנון שניתן גם לקפל לאחסון במהלך אירועים. בנוסף למטרות אלו, מגשי אירועים טובים גם לשימוש באירועים הקשורים לאוכל מכיוון שהם מציעים לאורחים את כל מה שהם צריכים בזמן שהם סועדים.

הסוג הנפוץ ביותר של מגש אירוח לאירועים הוא מגש הקוקטיילים, הכולל מגוון משקאות, מתאבנים ופריטי מזון נוספים. הם משמשים לעתים קרובות גם כמתנה לאורחים בחתונות וסוגים אחרים של אירועים.

מגש טעימות הוא דרך מצוינת לקבל אורחים בתחילת האירוע ולתת בידם מנות ביס קטנות שישביעו אותם עד לתחילת האירוע וקבלת המנה העיקרית. מגשי אירוח מגיעים בצורות וגדלים שונים. זה יכול לשמש לאירועים שונים כגון: אירועי חברה, ימי הולדת, מסיבות, או אפילו סתם בשביל הכיף.

שווה קריאה: כמה עולה קייטרינג חלבי>>>

כמה דרכים נפוצות שבהן אתה יכול להשתמש במגשי אירוח :

– הגישו אותו כמתאבן לפני שירות ארוחת הערב.

– הגישו אותו כמנת קינוח לאחר שירות ארוחת הערב.

– הגישו אותו כמשקה לפני שירות ארוחת הערב.

אך המגש יכול להיות מנוצל אף לקידום וחיזוק המותג שלך!

מגש האירוח לאירועים הוא דרך מצוינת להראות את המותג והאישיות של החברה שלך. זה יכול להיות גם כלי שיווקי נהדר לאירוע הקרוב.

מכיוון שמגש האירוח לאירועים הוא חלק מהותי מהאירוע, עליו להיות בעיצוב ייחודי ולהיות מושך את העין ככל האפשר. העיצוב צריך להשתלב גם עם הטרנדים והצבעים העכשוויים שנמצאים במגמה כרגע.

על מנת לוודא שתקבלו את העיצוב הטוב ביותר לאירוע שלכם, עליכם להזמין מעצב מנוסה הבקיא בעיצוב מגשים בכל הגדלים והסוגים.לפרטים ולהזמנות בקרו באתר מגשים >>>

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו