שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים : שאיבת שומן ומתיחת זרועות

שרוול הזרוע הוא מוצר חדש וחדשני אשר תוכנן לעזור לאנשים להתאושש משאיבת שומן או ניתוח מתיחת זרועות. הוא מספק דחיסה וחום לזרועות, מה שעוזר בהפחתת חבורות ונפיחות. שרוולי זרוע משמשים למניעת נפיחות בזרוע לאחר ניתוחים. זה עוזר לשאיבת שומן ומתיחת זרועות. שרוולים הכרחיים למטופלים שעוברים שאיבת שומן או מתיחת זרועות. השרוולים עוזרים במניעת התנפחות הזרועות ומסייעים בריפוי מהיר יותר של הזרועות.

מה חשוב שנידע בנושא?

שרוולון לזרועות לאחר ניתוח משמש להגנה על הזרוע מפני מתיחה במהלך תהליך הריפוי. שרוולים לובשים בדרך כלל לפחות חודש לאחר הניתוח וניתן ללבוש אותם עד חמישה חודשים במידת הצורך. הם אינם נחוצים אם הזרוע לא מתכוונת להימתח או למשוך.

שרוולי זרוע הם סוג של בגד הנלבש על הזרוע, בדרך כלל לאחר ניתוח. השרוולים עשויים בדרך כלל מבד אלסטי ועוזרים לתמוך בזרוע ולהפחית נפיחות, חבורות וכאב. ניתן להשתמש בהם במגוון פרוצדורות כירורגיות כולל שאיבת שומן, מתיחת זרועות או סוגים אחרים של ניתוחים הדורשים חיתוך של העור. כשזה מגיע לשרוולי הידיים, הם לא מיועדים רק לספורט. ניתן להשתמש בהם לאחר ניתוחים כגון שאיבת שומן ומתיחת זרועות כדי לסייע בתהליך הריפוי. ניתן להשתמש בשרוולי זרועות גם במצבים אחרים כגון אלו שיש להם פציעה כרונית או מחלה שמונעת מהם להזיז את הידיים לעתים קרובות.

ממה זה עשוי, ואיך נדע להתאים לנו את השרוולים?

שרוולי הזרוע של חברת איסבלה עשויים מבד אלסטי העוטף את הזרוע. הם נועדו לספק דחיסה וחום המסייעים בתהליך הריפוי. ניתן להשתמש בשרוולי זרועות גם לאנשים שיש להם פציעה כרונית או מחלה המונעת מהם להזיז את הידיים לעתים קרובות, מה שמעניק לאנשים אלה הקלה מסוימת בכאבים ונוקשות במפרקים.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

בחינת חלופות לכיתות לימוד

כדמות בולטת בתחום מרחבי החינוך, אני נרגשת להתעמק בחלופות השונות הקיימות לכיתות הלימוד. בעוד שכיתות מסורתיות משמשות את התפאורה המהותית ללמידה ולעיסוקים אקדמיים, קיימות מספר

קרא עוד »