טיולי פסח

חג הפסח השנתי הוא זמן לחגוג את יציאת מצרים, אשר נחגגה מאז ימי קדם על ידי היהודים. החג מציין כמובן את שחרור בני ישראל מעבדות ומסעם במדבר אל החירות. וזה גם הזמן המתאים והעונה המתאימה לארגון טיולים. טיולי פסח, זמן לעצמנו, זמן למשפחה. 

איפה מתאים לקיים טיולי פסח

בעוד אנשים רבים בוחרים לבקר בירושלים בתקופה זו, יעדים פופולריים אחרים כוללים את תל אביב ואילת. ישראל היא מדינה קטנה עם 8.6 מיליון תושבים בלבד, אבל יש לה הרבה מה להציע. יש לנו חופים, מדבריות, הרים ויערות, שהופכים למקום המושלם לטיול נופש. אחת מאתרי התיירות הפופולריים בישראל היא העיר תל אביב. העיר ידועה בתרבות התוססת ובחיי הלילה שלה המושכים תיירים רבים מרחבי העולם מדי שנה וכמובן ישראלים רבים. הזמן הטוב לבקר בתל אביב לאנשים שגרים רחוק הוא במהלך חג הפסח, כי החג לא צפוף מדי ויש המון פעילויות בחינם שתוכלו ליהנות מהם עם המשפחה או החברים.

זוהי רשימה של פעילויות שתיירי פנים ותיירים בישראל יכולים לעשות כדי להפיק את המרב מהחופשה שלהם. למשל, בארץ יש פעילויות תרבות רבות, החל מביקור בחורבות עתיקות כמו מצדה וכלה בהשתתפות בתרבות היהודית עם ביקור בכותל המערבי של ירושלים או הליכה בטיילת או בילוי בחיי הלילה התוססים של תל אביב. אפשר למצוא עוד מגוון רחב של פעילויות חוצות מדינה, כגון טיולים רגליים, רכיבה על אופניים, או מרחץ הבוץ הטיפולי של ים המלח.

אם עוד לא ניסיתם, בפסח השנה נסו:

  1. טיולים באזור ים המלח
  2. רכיבה על גמלים במדבר הנגב
  3. ביקור במצדה
  4. טיולים ברמת הגולן 
  5. ביקור ביקביי הגליל או בתי בד ומחלבות גליליות

להמלצות על טיולי סוכות >>>

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו