מתנות לראש השנה

מגנטים לחתונה שמשתלבים עם הקונספט של האירוע

מגנטים לאירועים הפכו לאחת האטרקציות החשובות ביותר בכל אירוע, החל מחתונה, בר או בת מצווה, אירוע השקה או כל אירוע משמח אחר. כמעט כל אורח שמגיע לאירוע כלשהו, מחפש באופן אוטומטי את עמדת המגנטים, על מנת לסדר לעצמו מזכרת מיוחדת מהאירוע הזה. זוהי הזדמנות נפלאה להצטלם כשאתם נראים במיטבכם, לבושים בבגדים יפים, מסורקים ומאופרים לתפארת. לכן מדובר למעשה על מתנה קטנה שכל אורח ישמח לקבל, דבר שהופך את עמדת המגנטים לאחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בכל אירוע. מגנטים לחתונה שמשתלבים עם הקונספט של האירוע, מהווים את השלב הבא בעולם צילום המגנטים. כל זוג יכול לבחור את המסגרת האידיאלית למגנטים שיחולקו לאורחים, בהתאם לסוג החתונה שהם בחרו לערוך. למשל, ניתן לבחור במסגרת בסגנון וינטג', מסגרת רשמית יותר או פרחונית יותר וכדומה.

מגנטים לחתונה שמשתלבים עם הקונספט של האירוע – פריט חובה בכל חתונה

כאמור, מגנטים לחתונה מהווים את אחד ממוקדי השמחה של האירוע. כמובן שהאורחים מגיעים לחתונה כדי לשמוח בשמחת הזוג הצעיר, אך רובם מצפים לאוכל מושקע, אווירה מעניינת וכמובן אטרקציות שיהפכו את החתונה למיוחדת יותר. מגנטים שמשתלבים עם הקונספט של האירוע, הופכים את האירוע לייחודי יותר, היות וניתן להנציח את החתונה בעזרת מגנטים מעוצבים. כל זוג יכול לבחור את העיצוב המיוחד של המגנטים בחתונה שלו, בהתאם לסגנון האירוע, סוג האורחים וכדומה. ניתן למשל לבחור בעיצוב קלאסי ויוקרתי יותר, או לחילופין ללכת על סגנון יותר משעשע למשל. חתונה בסגנון כפרי לדוגמא, תשתלב מצוין עם מגנטים בעלי מסגרת פרחונית, או לחילופין מגנטים שיוצגו על בול עץ דקורטיבי. אין סוף ליצירתיות, היות וכל אחד יכול לבחור את סגנון המגנטים המועדפים עליו ביותר. ניתן כמובן להיעזר בצלם, על מנת לקבל רעיונות, לבחון עבודות קודמות ולהבין מהו הקונספט שהכי מתאים לחתונה שלכם.

לסיכום, מגנטים לחתונה שמשתלבים עם הקונספט של האירוע מהווים את התוספת המושלמת לכל אירוע. זוהי הזדמנות נפלאה להודות לאורחים על ההגעה שלהם, ולהעניק להם שי קטן למזכרת, מאחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייכם. ניתן לעצב את המגנט בכל צורה, צבע וגודל שמועדף עליכם.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו