מתנות לראש השנה

רשימת מתנות לראש השנה שכדאי להעניק לעובדים

אי אפשר לתאר מקום עבודה ללא ההון האנושי, למעשה ספק גדול אם החברות הכי גדולות כמו גוגל או אינטל היו מגיעות לאן שהן הגיעו ללא העובדים שלהן ולא משנה כמה הרעיון או המוצר שלהם היה מוצלח. על כן כל מנהל צריך להבין כי הוא צריך להשקיע מאוד בתחום של משאבי אנוש ולפתח את התחום הזה בצורה ניכרת. זו הדרך היחידה להבטיח הצלחה עסקית ועל כך אתם צריכים לחשוב. בכדי למשוך את ההון האנושי הטוב ביותר לחברה שלכם אתם צריכים להשקיע לא רק במשכורות אלא בדברים נוספים כאשר אחד המרכזיים שבהם הוא המתנות שתתנו לעובדים לכבוד ראש השנה מתוך האתר GSB. כאשר אנחנו מדברים על מתנות לראש השנה יש הרבה אופציות כמו תיק בובי, מכונת לחם, מכונה להכנת פסטה, מוצרי חשמל, סט סכינים ועוד. למעשה אין גבול לכמות המתנות ועליכם רק להחליט איזה מתנה הכי תתאים לעובדים שלכם.

לא יודעים מה לקנות? תנו לעובדים להחליט

העניין הוא כי זה כלל לא פשוט להחליט איזה מתנה הכי תתאים לעובדים ואנו עלולים להסתבך בכך מאוד. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לכם להיעזר בעובדים בכדי לקבל החלטה איזה מתנה הם היו הכי רוצים לקבל מתוך האתר GadgetShop. העובדים יודעים הכי טוב מה ישמח אותם ואין ספק כי הם יעריכו מאוד אם תתנו להם לקבל החלטות איזה מתנה לרכוש. אתם רק צריכים לקבוע את התקציב של המתנה, לראות אילו מתנות נכללות בתקציב זה ואז הכול בידיים של העובדים. לכן היעזרו בעובדים וכך תבטיחו כי בראש השנה או בפסח כאשר הם יקבלו את המתנה הם לא יתאכזבו.

מדוע לא לקנות מתנות זולות לעובדים?

אנחנו רוצים לתת לכם עוד טיפ בהקשר של מתנות לראש השנה והוא שלא כדאי לכם לקנות מתנות זולות לעובדים שלכם. אם תקנו מתנה זולה מאוד יכול להיות כי הדבר יפגע בעובדים שלכם ויגרום לכך כי הם יתחרטו בצורה ניכרת על המתנה שנתתם וזה יגמר בכך שבסופו של יום הם יעזבו את החברה שלכם ואתם תעבדו עובדים מוכשרים וטובים.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »