הצעות נישואין מקוריות

הצעות נישואין מקוריות

אתה מרגיש בטוח בקשר שלכם והחלטת לקחת את זה לשלב הבא. קודם כל מזל טוב! מדובר באחת ההחלטות המרגשות, החשובות והחד פעמיות בחייהם של בני אדם. אז היא עדיין לא עונדת טבעת אירוסין ואתה מתכונן לאט לאט לרגע הגדול. רגע הצעת הנישואין המרגש והבלתי נשכח. הרגע בו היא אומרת לך "כן!" ואתה עונד לה את טבעת האירוסין. אם עדיין לא החלטת סופית כיצד אתה עומד להציע לה נישואין, המאמר הבא בשבילך.

> שם לב! את הטבעת המיוחלת תוכל למצוא ממש כאן https://diamonds4u.co.il

הצעות נישואין מקוריות

כאשר מדובר בהצעות נישואין מקוריות, אנשים ברחבי העולם לא מפסיקים להפתיע. מטוסי פייפר הנושאים שלט עם המשפט "התנשאי לי", טבעות אירוסין בתוך עוגות וקינוחים ועוד דוגמאות רבות. הינה כמה רעיונות להצעות נישואין מקוריות במיוחד.

הצעת נישואין בזמן מסאז'

פנק את אהובתך במסאז' מרגיע וארוך ובעודך מעשה את אחת מכפות ידיה, שים את טבעת האירוסין בכף ידה והיה מוכן להעלות את השאלה.

שביל הפרחים

צור שביל מלא בפרחים בדרך אל טבעת האירוסין. שביל של פרחים מדלת הכניסה אל חדר השינה והשתמש בפרחים נוספים כדי ליצור את המשפט: "התנשאי לי?". דרך דומה ונוספת היא להשתמש בנרות באותה הצורה.

הפאזל

הדפס את המילים: "התנשאי לי" על פני פאזל בשילוב של תמונות של שניכם או של מקום אהוב. הרכב את הפאזל ביחד אתה אך תן לה להרכיב את רובו.

הפרסומת

אם אתם חובבי סרטים, זה במיוחד בשבילכם. לבתי קולנוע רבים יש זמן פרסומות לפני תחילת הסרט אותו אפשר לרכוש. הזמן את בת זוגתך לבית הקולנוע והיה מוכן לרדת על ברך אחת, וכנראה לא ממש לראות את הסרט.

ההצעה ה"שגרתית"

שכור את שירותיהם של אמני רחוב לצורך ביצוע הופעה, דאג שתהיה להם תמונה יפה שלכם ביחד ובקש מהם לשיר שיר מיוחד, אם יש לכם שיר שלכם, זהו רעיון טוב. הכן את טבעת הנישואין בכיס והפתע את אהובתך במהלך הליכה שגרתית ברחוב.

העיתון

שכור עמוד פרסומות שלהם בעיתון החביב על בת זוגתך ותבחר ביום בו בדרך כלל אתם היא מתעדכנת באירועים האחרונים. טוויסט נחמד לרעיון זה הוא ליצור קשר עם תחנת רדיו ולדאוג שאהובתך מאזינה לתחנה הנכונה בסמוך לקריאת העיתון.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

בחינת חלופות לכיתות לימוד

כדמות בולטת בתחום מרחבי החינוך, אני נרגשת להתעמק בחלופות השונות הקיימות לכיתות הלימוד. בעוד שכיתות מסורתיות משמשות את התפאורה המהותית ללמידה ולעיסוקים אקדמיים, קיימות מספר

קרא עוד »