השכרת מסכים ומקרנים

השכרת מסכים ומקרנים

במידה ואתם מתכננים אירוע חברה לעובדיכם, או אפילו יום גיבוש, וודאי הנכם מתלבטים בין מגוון מקומות להפקת האירוע. מכיוון שחשוב לכם להראות לעובדים את ההערכה הרבה שיש לכם כלפיהם, ואת הכרת התודה על העבודה הקשה שהם עושים בכל יום. זכרו שאירוע חברה מוכרח להיות מכובד ומייצג, לשם כך העדיפו לבחור מקום מרווח מספיק בו תוכלו לערוך את האירוע. מומלץ לשלב באירועים מסוג אלו גם מספר אלמנטים הקשורים למקום העבודה, כמו מצגת מסכמת של השנה האחרונה, הצגת תמונות וסרטוני חברה שצולמו באירועים שונים ועוד. כדי שתוכלו להציג לכל העובדים את המצגת או הסרטון שתכננתם, מומלץ להיערך מבעוד מראש ולהשכיר את הציוד הנדרש להקרנת הדברים.

השכרת מסכים ומקרנים לאירועים

שירותי השכרת מסכים ומקרנים נותנים מענה מצוין למגוון אירועים שונים, ביניהם:

  • כנסים עסקיים – כנס עסקי מאופיין בדרך כלל בהרצאות ומצגות שונות. כאשר מדובר בכנס גדול עם מספר רב של משתתפים, יש צורך להקרין את ההרצאה הנערכת בבמה על גבי מסכים גדולים. כך כל המשתתפים יוכלו לקחת חלק בהרצאה ולצפות בה מרחבי המתחם בו הכנס נערך.

  • אירועים – כאשר מסכים ומקרנים מלווים אירועים שונים, זה מוסיף ייחוד ויופי לכל אירוע. ניתן להקרין על גבי מסכים כאלו מגוון דברים מיוחדים כמו סרטון מרגש ומפתיע שהוכן בהפתעה על ידי בני המשפחה, מצגת תמונות של בעלי האירוע ועוד.

  • תערוכות – תערוכות הן דבר גדול הכוללות מספר גדול מאוד של משתתפים. תערוכות מחולקות לפי נושאים שונים בהתאם לאופי התערוכה. על מנת לשמור על הסדר והארגון של התערוכה, מומלץ להצטייד במקרנים ומסכי ענק באמצעותם יוצג מידע חשוב ומפורט בנודע לתערוכה.

טיפים בנושא השכרת מסכים ומקרנים

בטרם תבחרו חברה ממנה תרצו להשכיר את הציוד הנדרש להקרנה, וודאו שהציוד אותו אתם מזמינים יוכל לשרת אתכם בהתאם. לדוגמה, העדיפו לבחור מקרן בעל יציאת USB מותאמת כך שתוכלו לחבר אליה דיסק און קי בקלות. בנוסף, מומלץ לבחור את המסך עליו יוקרנו הדברים בהתאם לגודל האירוע והמשתתפים. במידה ומדובר באירוע גדול, שקלו לבחור מסך גדול במיוחד או אפילו מספר מסכים קטנים שיפוזרו במספר עמדות באירוע.

זקוקים למסך לאירוע הבא שלכם, פנו לחברת דה בסט.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

תובנות מפתח לפירוק רכב יעיל

פירוק רכב אולי נראה פשוט, אבל זהו תהליך מורכב שדורש הבנה עמוקה של מערכות רכב ותקנות סביבתיות. בין אם אתם עוסקים במיחזור, בשיקום חלקים, או

קרא עוד »