קייטרינג מגשי אירוח

קייטרינג מגשי אירוח

כשאנחנו חושבים על קייטרינג, לרוב אנחנו חושבים על מזנון או שולחנות ישיבה אליהם מוגשות מנות שונות אשר מוכנות במקום. זה חלק אחד של שירותי קייטרינג, חלק פופולארי, אך כפי שאנחנו נוכל לראות מיד, זה לא החלק היחידי של שירותי קייטרינג.

שירות אחר הוא קייטרינג מגשי אירוח. מדובר על שירות אשר הפך להיות מאוד פופולארי בשנים האחרונות, בפרט בקרב עסקים וחברות שעורכות אירועים מסוגים שונים, וכן בקרב משפחות או חברים שעורכים אירועים מצומצמים, למשל בריתות או ימי הולדת.

הרעיון של קייטרינג מגשי אירוח הוא, החברה אשר שוכרים את שירותיה מכינה מגוון מגשי אירוח עם סוגים שונים של מאכלים, בין אם זה כריכים, פשטידות, קישים, סלטים, מגשים עם קינוחים ואפילו מגשים עם פירות וירקות חתוכים, והכל מוצב על דלפק או שולחן במקום, וכל אורח יכול לבוא ולקחת מן המנות שמוצבות על גבי המגשים.

השירות בדרך כלל ניתן ללא מלצרים, למרות שיש מקרים בהם החברה מספקת גם שירות כזה, ואז המגשים עוברים בין האורחים באמצעות מלצרים, ואז אין צורך להציב אותם במקום מסוים. מן הסתם, ההחלטה אם להזמין שירות מלצרים נקבעת על פי סיבות שונות, בין אם זה במידה ויש הרבה אורחים באירוע או אם מדובר באורחים מבוגרים אשר מתקשים בהליכה ואנחנו לא רוצים שהם יעבדו קשה מדי בשביל לאכול.

חשוב לומר, שירות קייטרינג מגשי אירוח הוא לא פחות איכותי ולא פחות טוב משירות קייטרינג רגיל. אנחנו יכולים לצפות שהשירות אשר נקבל יהיה ברמה דומה לשירות של קייטרינג רגיל, בוודאי שאנחנו יכולים לצפות שהאוכל יהיה ברמה דומה. כלומר, אוכל עשוי היטב מחומרי גלם טבעיים, כמו שאנחנו מצפים מחברת קייטרינג לספק לנו.

עצם זה שמדובר על מגשי אירוח זה עניין סמנטי, עניין של סגנון האוכל והגשה, אך זה לא אומר שום דבר על איכות האוכל. זה בעיקר מתייחס לעובדה שאנחנו נקבל סוג וכמות מסוימת של מנות, אך האיכות אמורה להישמר והיא צריכה להיות ברמה גבוהה שתספק אותנו וכן את האורחים שלנו.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו