האם באמת צריך טיול מאורגן כדי להגיע להוואי?

האם באמת צריך טיול מאורגן כדי להגיע להוואי?

הוואי היא יעד טיולים נחשק ובו נופים מרהיבים וחופי גולשים מהמובילים בעלם. הוואי מורכבת ממספר איים והעיר המפורסמת בה היא כמובן הונולולו. באיים אלה יש מגוון אוכלוסיות ואפשר לצפות בכמה תרבויות – שבטים פולינזיים וקבוצות אתניות שונות. בטיול מאורגן להוואי תוכלו לחזות בכל אלה וליהנות מהנופים המרתקים ובמתופעות טבע ייחודיות. טיול מאורגן באמצעות הפלגות נופש מבטיח לכם ניווט ללא קושי בין האטרקציות הרבות של הוואי וכן הדרכה צמודה ומקצועית אשר נועדה לכך שלא תפספסו את המקומות החשובים. הדרך להוואי מתחילה ביעד אחר בצפון אמריקה, ובמקרה שלנו סן פרנסיסקו, ואחר כך המשך בעיר הקנדית ונקובר, יעד תיירותי בפני עצמו. רק לאחר מכן יחל השייט באוניית טיולים מפוארת בים לכיוון הוואי. ההפלגה עצמה מלאת חוויות וכוללת הרצאות מרתקות על תרבות האיים, אפשרויות בילוי רבות וכן רחצה בבריכה וקניות. אוניית הטיולים כוללת כמובן גם חדרים פרטיים ומיטות לצורך שינה וכן אביזרים נלווים. טיול מאורגן להוואי מעניק בונוס של שייט ארוך באוקיאנוס השקט ואפשרות לצפות במראות של דולפינים ודגי ים מעופפים.

ההתכנסות בשדה התעופה מתחילה לאחר הסעות מכל הארץ וזו תוספת חשובה שרק טיול מאורגן יכול להעניק לכם. אתם יוצאים כקבוצה וזוכים להיכרות ראשונית כבר בשדה התעופה.  בהמשך אתם נהנים מהדרכה צמודה וממגוון אפשרויות בילוי על האונייה. היתרון הגדול של טיול מאורגן טמון בכך שאינכם צריכים לדאוג לסידורי לינה או קניות הכרחיות. הכל נעשה עבורכם ואתם מקבלים תמורה לכספכם מצוות מנוסה ומיומן שדואג לכל מתחילת המסע ועד לסיומו. סידור זה נוח במיוחד עבור זוגות ומשפחות ומונע מהם קשיי ארגון ולוגיסטיקה.

 בהוואי, כמו עם שייט מאורגן לאיים הקנריים, אפשר למצוא שמורות טבע מרהיבות וכמובן חופים ואתרי נופש רבים. טיול מאורגן יביא אתכם לכל האטרקציות התיירותיות בקלות ובמהירות וכך תזכו לחוויה שלא תשכחו לעולם. אפשר למצוא שם גם את אתר ההנצחה למתקפת פרל הארבור המפורסמת ב-1941, אשר הובילה לכניסת ארה"ב למלחמת העולם השנייה. בטיול מאורגן תוכלו לקבל מידע וגם לסייר ברבעים הסיניים הרבים שתמצאו באיי הוואי.  

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו