השכרת אוהלים

השכרת אוהלים – כיצד עושים את זה בצורה נכונה

אחד המתקנים שנהוג להשתמש בהם בלא מעט אירועים, בין אם מדובר באירועים פרטיים, ציבוריים או עסקיים, הם אוהלים. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אירועים בהם נהוג להשתמש בהם, בין אם זה לצורך אירוח של האנשים ובין אם זה לצרכים אחרים. לעיתים קרובות, האוהל משמש כמין "תוספת" למבנה בו מתבצע האירוע, זאת על מנת להגדיל את כמות המשתתפים שיכולים ליטול בו חלק.

על מנת שנוכל ליהנות מאוהל איכותי באירוע שלנו, אנחנו צריכים לפנות אל חברה שמתמחה בנושא של השכרת אוהלים. מדובר בדרך כלל בחברות שעוסקות בהשכרת ציוד לאירועים, כשבין היתר הן גם מספקות אוהלים להשכרה. אך זה לא מחייב, שכן יש חברות ספציפיות שמספקות אך ורק אוהלים מסוגים שונים, הן אוהלים גדולים והן אוהלים קטנים, הן אוהלים פתוחים והן אוהלים סגורים, הכל על פי דרישת הלקוחות שפונים אליהן.

השאלה הנשאלת היא, כיצד בוחרים אוהלים לאירועים, איך מבצעים השכרת אוהלים בצורה נכונה, באופן שישרת את המטרות שלנו, כך שאנחנו נוכל לספק לאורחים שלנו חוויה שלמה, כפי שאנחנו רוצים.

תחילה, עלינו להבין מה אנחנו צריכים לחפש, מה אנחנו מחפשים. אנחנו נוכל לדעת את זה על פי סוג האירוע, על פי מועד האירוע, המיקום בו אנחנו עורכים אותו וכן על פי אופי וכמות האנשים אשר אמורים להיות נוכחים בו.

לאחר מכן, אנחנו צריכים לבחון מה האופציות שעומדות לרשותנו, אילו אוהלים נמצאים בקטלוג ויכולים לשרת אותנו. למשל, אם אנחנו עורכים אירוע בחוף ים, אולי נוכל להשתמש באוהל פתוח, כנ"ל אם אנחנו צריכים אוהל לשבעה או לשלושים, נניח. אך אם אנחנו עורכים אירועים במקומות ציבוריים שונים, ייתכן ונעדיף להשתמש באוהל סגור. שוב, הכל תלוי בצרכים שלנו.

כמו כן, אנחנו צריכים לבדוק את התנאים של האוהל, באיזה גודל הוא, כמה אנשים יכולים להיכנס לתוכו, האם מדובר באוהל עם חלונות או אוהל אטום לגמרי, ועוד.

בסוף אנחנו נבחן את תנאי ההשכרה, לכמה זמן, כמה זה עולה, איזו אחריות אנחנו מקבלים ועוד.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו