חילופי זוגות

7 ריגושים שאתם חייבים לנסות בזוגיות שלכם

מחפשים חידוש במערכת היחסים שלכם? בוודאי שכן! מי שנמצא במערכת יחסים ארוכה, יודע, כי למרות המכישה והאהבה, דרושים מידי פעם ריגושים שיעלו את התשוקה בזוגיות. אז איך אפשר לחדש ולרגש? הנה 7 ריגושים שאתם חייבים לנסות בזוגיות שלכם:

  1. סווינגינג – סווינגינג או חילופי זוגות. סצנת חילופי הזוגות הופכת פופולארית יותר מיום ליום, בעוד שיציאה אל מסיבות החלפת זוגות עם בני הזוג: תעורר את התשוקה מחדש ותאפשר לכם חיי מין מגוונים יותר.
  • פורנו – נסו לצפות יחדיו מידי פעם בסרט פורנו איכותי, תוך שאתם בוחרים עלילה ונושא שאתם מחברים איליו.
  • הלבשה סקסית – חלק מתחזוקה של מערכת יחסית, נוגעת לדרך בה בן או בת הזוג נראים. טפחו את עצמכם והפתיעו את בני הזוג מידי פעם במופע מדליק עם הלבשה תחתונה סקסית.
  • אביזרי מין – רכשו אביזרים מין מחנות סקס שיעצימו את העונג ההדדי, כמו גם יאפשרו משחק מקדים כיפי. כיום, אפשר למצוא מגוון חנויות אביזרי מין אינטרנטיות מהן ניתן להזמין כל מוצר, בדיסקרטיות.
  • סקס במקום ציבורי – סקס במקום ציבורי זה משהו ששייך לא רק לצעירים או לסטוצים של רווקים. גם אם אתם נשואים כבר שנים: תוכלו לעשות סקס בשירותי המועדון, בים, או בכל מקום שאינו מפריע לציבור הרחב.
  • סאדו מאזו – אם אתם אוהבים הפלקות בישבן, קשירות או משחקי כוחות, תוכלו להכנס אל סצנת הסאדו מאזו שכוללת בילוי במרתפי עינויים סקסיים ומשחקי כוח מוסכמים על בני או בנות הזוג.
  • תמונות וסרטונים – נסו מידי פעם לשלוח אחד לשני תמונות סקסיות שלכם או סרטונים חושניים. אם תרצו, תוכלו לצלם סרט סקסי של שניכם ולשמור אותו לכל פעם בו תרצו לעורר את התשוקה שלכם.

נסו מידי פעם לגוון את חיי המין עם אחד מהריגושים שמנינו, ותראו כיצד אתם הופכים את הזוגיות שלכם ללוהטת ומלאת חושניות!

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו