פטישונים חשמליים - למה הם משמשים ולמה אסור לעבוד איתם אם לא יודעים איך

פטישונים חשמליים – למה הם משמשים ולמה אסור לעבוד איתם אם לא יודעים איך

מי שעובד עם כלי עבודה מסוגים שונים, יודע כי פטישון הוא חלק בלתי נפרד מארסנל הכלים שדרושים עבור כל איש מקצוע. פטישון הוא מכשיר המבצע קידוחים בגדלים שונים בעוד שהוא מותאם גם לצרכי עבודות קטנות של קידוח וחציבה.

איזה עבודות ניתן לבצע באמצעות פטישון

כלי עבודה זה, יעיל עבור מגוון עבודות, בעוד שרבים משתמשים בו עבור שיפוצים קלים, לצרכי בנייה ותיקונים. באמצעות פטישון אפשר לחצוב בבטן, לקדוח ברצפה, לעשות חורים בגדלים שונים, בזמן שפטישונים חשמליים יסייעו לבצע את כלל המשימות באופן יעיל יותר.

פרטים על פטישון חשמלי

כלי זה מעולה עבור מי שמשתמש בו לעתים קרובות. פטישונים חשמליים הם בעלי כוח מרבי ומקנים חציבה מדויקת ונכונה יותר להקמת מבנים, הקמת אלמנטים במרחב חיצוני או פנימי, ויצרת מגוון חפצים.

מדוע חשוב להשתמש בכלי העבודה רק בידיים מיומנות?

בכל הנוגע לשימוש בפטישון חשמלי, מדובר בכלי שפועל בעוצמות גבוהות! לכן יש להשתמש בו בזהירות מרבית. עוצמת הפטישון וקביעת העוצמה חשובה כדי לווסת את הפעילות וכדי לא להסב נזק לאלמנטים בהם חוצבים או קודחים. שימוש נבון וזהיר ימנע תאונות עבודה קשות.

כיצד בוחרים פטישון?

בזמן שאתם בוחרים פטישונים רגילים או פטישון חשמלי, יש לבחור את הכלי תוך ייעוץ של אנשי המקצוע. אם אין לכם ניסיון בעבודה כזאת, חשוב לשכור אנשי מקצוע לביצוע החורים הקדיחות והניסור, ושיש להיעזר בטיפים ועצות לבטיחות בזמן העבודה.

בחרו פטישון של חברות מוכרות כמו מקיטה או בוש, ושימו לב כי הוא מכיל שלושה מצבים, כי יש לו ידיות אחזיה נוחות, קלאץ' מכני, נעילת הדק וכפתור מהירות. בחרו כלי עבודה יעיל, בטוח וכזה שעומד בכל התקנים הדרושים. שימו לב כי אתם בוחרים במוצרי איכות מחנויות כלי עבודה הפזורות בכל רחבי הארץ.

לסיכום, עבודות בטון, בנייה, עבודות שיפוצים, הקמת מבנים, יציקות ותיקונים נעשים באמצעות כלי עבודה מסוגים שונים. כדי להתאים כלי עבודה נכון, העזרו תמיד באנשי מקצוע מומחים שיספקו לכם טיפים ועצות לעבודה יעילה ובטוחה.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו