לחוות את טוסקנה בקרוואן

לחוות את טוסקנה בקרוואן

טיול בקרוואן זה לא משהו שהישראלי המצוי ממש מכיר. בכל זאת מדובר במדינה קטנה יחסית עם גבולות סגורים וברורים. אך בארצות הברית וכמובן גם באירופה ואוסטרליה מככבים הקרוואנים מזה שנים רבות כאשר הם בהחלט מעניקים חוויה ייחודית וטיולים יוצאי דופן.

מהו הקרוואן ואיך מטיילים בו?

הקרוואן הוא למעשה רכב לכל דבר וענין.  הוא כמובן שונה מבחינת המימדים שלו. הוא גבוה יותר הוא גם רחב יותר כאשר בתוך הקרוואן אפשר להכניס את הכול.

שירותים, מטבח, שולחנות וכיסאות ואפילו מקלחת! כל מה שבעצם צריך כאשר יוצאים לטיול יחד עם המשפחה או עם חברים. למעשה הקרוואן מעניק תחושה של בית לכל דבר כי יש בו ממש הכול. מדובר אמנם בבית ארעי אך בכל זאת יש בו ממש הכול.

מי מטייל עם קרוואן?

השכרת קרוואנים בחו"ל מיועדים למעשה לכל סוגי המטיילים. כולם יכולים ליהנות מטיול כזה היות והוא מציע את כל הנוחיות ואת כל מה שצריך על מנת לשלב טיול יחד עם חופשה עם התנאים הכי טובים.

הטיול עם הקרוואן מאפשר לבחור בכל יום יעד אחר או לתכנן מסלול חדש כאשר אין כל מניעה לכך. היות והקרוואן שמגיע יחד עם המטיילים מאפשר את הלינה בכל מקום כמו גם את התחנות בכל יעד שרק יעלה על הדעת. מובן כי יש לחנות בחניון מסודר אך מעבר לכך, אין כמעט בעיה להגיע לכל חור נידח או כל אתר שרק יעלה בדעתנו.

אפשר לומר כי הודות לקרוואן אפשר להגיע ממש אל כל מקום שבאופן אחר לא הייתה לנו לכך כלל וכלל אפשרות.

חווים את טוסקנה בקרוואן

טוסקנה היא מקום מדהים לתיירים. רבים הם הישראלים הבוחרים להגיע עד לשם על מנת להנות מטיול ראוי לשמו באזור ייחודי ומיוחד במינו.

האפשרות לטייל בטוסקנה באמצעות הקרוואן היא אפשרות מדהימה. כך אפשר לחוש את המקום עם כל החושים. ליהנות מכל מה שהמקום מציע וליהנות מחוויה ייחודית ומיוחדת במינה.

האפשרות של טיולי קרוואנים באיטליה ולינה בכל מקום אליו מגיעים חוסכת את המעבר לבתי מלון כמו גם חזרה אל מקום המוצא בכל יום. הטיול הוא יותר מנוצל ויותר מהנה.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »