שאיבת שומן מהצוואר - כן זה קיים

שאיבת שומן מהצוואר – כן זה קיים

אופן ביצוע הניתוחים להוצאת שומן מהצוואר לא נוטה להיות מבוצעת בצורה שונה מידי ממקבילותיו אך הדגש כיום בקליניקות השונות בעולם הוא על מתן שירות ומשך זמן החלמה וכן לכמות כאב הטיפול כשאצל כולם, מושם דגש רב על היבטים אלו בעיקר

מהו שאיבת שומן מהצוואר? |

סנטר כפול ועודפי שומן הנוצרים בצוואר ובאזורים נראים אחרים בגוף, מהווים מטרד לנשים ולגברים כאחד ברחבי העולם. ברוב המקרים הלא נוחים האלה, מדובר בבעיה תורשתית שמועברת במשפחות בעלות נטייה גנטית לקבלת צורה אסתטית כזו או אחרת אשר מכילה שומן.

עודף שומן יכול להיות בעיה קלה לאנשים בעלי מבנה גוף רזה או בעלי עודף משקל קל. ולמרות מראה גוף תקין, הצוואר הכפול תורם למראה מלא יותר ומבוגר הרבה יותר מגילם האמיתי של הסובלים מבעיה זו. הפתרון במקרים כאלו הוא שאיבת שומן באמצעות ניתוח קל ופשוט האורך כחצי שעה ומבוצע בהרדמה מקומית. כך ברוב המקרים.

הגורמים העיקריים למצבורי שומן בצוואר? |

מצבורי שומן עלולים להיווצר משילוב של כמה גורמים. בעיקר גנטיקה. לא לכל אחד זה מפריע ולא כל אחד רואה בזה משהו לא טבעי שיש להסירו או לשנותו אך אין מה לעשות וחוש האסתטיקה משנתה גם כן מאחד לשני, לכן רבות הקליניקות בארץ ובעולם שנותנות פתרון למצבים אלו ושהבינו ממזמן את הלך הרוח בקרב נשים וגברים במה שקשור להיווצרות שומן

גם להיווצרות שומן בצוואר, כמו בהרבה תחומים, קיימת סיבה וגורם שעושה את עודפי שומן בצוואר, ואלה מכמה סיבות. חלקם מסיבות כמו גנטיקה, וכן ממבנה גוף מסוים והשמנה. היינו אומרים שהסיבה שבאמת עיקרית להיווצרות שומן בצוואר היא כמובן מהזדקנות.

לאחר ניתוח שאיבת שומן מהצוואר | תופעות לוואי

אחרי כל ניתוח, כמו גם לאחר ניתוח ייחודי לשאיבת שומן מכל מקום בגוף כמו שאיבת שומן בירכיים ובעיקר זה שבצוואר, עלול להופיע תופעות לוואי כגון כאבים באזור הטיפול, נפיחות קלה וכן שטפי דם.

ההחלמה הראשונית אורכת מספר ימים ובהם פוחתים הכאבים באופן משמעותי וכן יורדת הנפיחות, אך בכל מקרה, יש להתייעץ עם רופא

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו