טסים לחופשה

טסים לחופשה: אלה הדברים שאתם חייבים לבדוק

היום יותר מאי פעם ישראלים טסים. זה קורה כי יש מדיניות של שמיים פתוחים לצד הרבה מאוד חברות שמטיסות תיירים בעלות קטנטנה שהופכת את ההגעה למדינה אחרת למשהו פשוט מבחינה כספית. מה הדברים שצריכים לבדוק מלבד המחיר לקראת החופשה שאותה מתכננים? אלו הפרטים.

טסים במזג אוויר אופטימאלי

לא כל מקום שאליו טסים הוא כזה שבו הכי מומלץ להגיע בתור תיירים מתי שרק רוצים. זה נכון כי בתי המלון זמינים ויש טיסות במהלכה של כל השנה, אולם כל יעד הוא כזה שבו יש עונות שבמהלכן יהיה זה הכי נכון ועדיף לטייל ולהשקיע את הכסף כשבכל יום ויום לגמרי נהנים. בודקים מתי מאפיין את המיקום מזג אוויר סוער או חם מידי, ובהתאם לכך מתקדמים.

בודקים התראות משרד הביטחון

ישנם מקומות שאליהם מידי פעם בפעם יוצאות התראות לנוסעים על ידי משרד הביטחון. זה חשוב לעקוב אחר ההתראות הללו אשר מסייעות לישראלים לצאת לטיול במקומות הכי בטוחים לתיירים שמגיעים מישראל. זה נכון לגבי מדינות כמו תאילנד, חצי האי סיני ועוד מקומות שאליהם ישראלים מגיעים. קראו באתר חדשות על מנת להישאר מעודכנים.

מבררים מראש איפה אוכלים

גם אם אתם שומרי כשרות או סתם אנשים שמדקדקי בכל מה שהם אוכלים, לפני שטסים למקום כל שהוא זה כדאי לברר מבעוד מועד לא רק היכן האטרקציות הכי מעניינות עבור תיירים, אלא להבין מראש הכין ניתן לשבת לארוחה או לקנות אוכל שאותו לגמרי לבד מכינים. יש מקומות שבהם יש אזורים של יהודים עם חנויות שמוכרות אוכל כשר, יש מרכזי חב"ד שמארחים תיירים ישראלים ויש מסעדות מומלצות שבהן יושבים לאכול לא מעט יהודים.

מוודאים שעושים ביטוח מתאים

לאור שביתות, פשיטות רגל, איבוד מזוודות ומחלות, זה תמיד חכם ברגע בו רוכשים כרטיס טיסה לחופשה עתידית גם לדאוג מבעוד מועד לרכישה של ביטוח מתאים. זה אומר לבטח את הכבודה ולהצהיר אם יש שם משהו יקר ערך, לעשות ביטוח שתקף מפני ביטול בשל מוות או מחלה וביטוח שעדכני עבור תיירים שיוצאים אל טיולים יותר מלאי אדרנלין.

שתפו ברשתות החברתיות

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

גימיקים לחתונות

חמשת הגימיקים לחתונות 2020

מתכננים את חתונת החלומות שלכם? הגיע הזמן להכיר את חמשת הגימיקים הכי מטריפים לחתונות. להלן סקירה מיוחדת אותה ערכנו בדיוק עבורכם. גימיקים לחתונות: זה הזמן

קרא עוד »
חגורת הגברה

חגורת הגברה

חגורת הגברה נחשבת לאחד הפריטים החשובים והנפוצים ביותר בקרב מורים, מדריכים, מרצים, נואמים וכל אדם שנדרש לדבר מול קהל. אם בעבר היה צורך להרים את

קרא עוד »