טסים לחופשה

טסים לחופשה: אלה הדברים שאתם חייבים לבדוק

היום יותר מאי פעם ישראלים טסים. זה קורה כי יש מדיניות של שמיים פתוחים לצד הרבה מאוד חברות שמטיסות תיירים בעלות קטנטנה שהופכת את ההגעה למדינה אחרת למשהו פשוט מבחינה כספית. מה הדברים שצריכים לבדוק מלבד המחיר לקראת החופשה שאותה מתכננים? אלו הפרטים.

טסים במזג אוויר אופטימאלי

לא כל מקום שאליו טסים הוא כזה שבו הכי מומלץ להגיע בתור תיירים מתי שרק רוצים. זה נכון כי בתי המלון זמינים ויש טיסות במהלכה של כל השנה, אולם כל יעד הוא כזה שבו יש עונות שבמהלכן יהיה זה הכי נכון ועדיף לטייל ולהשקיע את הכסף כשבכל יום ויום לגמרי נהנים. בודקים מתי מאפיין את המיקום מזג אוויר סוער או חם מידי, ובהתאם לכך מתקדמים.

בודקים התראות משרד הביטחון

ישנם מקומות שאליהם מידי פעם בפעם יוצאות התראות לנוסעים על ידי משרד הביטחון. זה חשוב לעקוב אחר ההתראות הללו אשר מסייעות לישראלים לצאת לטיול במקומות הכי בטוחים לתיירים שמגיעים מישראל. זה נכון לגבי מדינות כמו תאילנד, חצי האי סיני ועוד מקומות שאליהם ישראלים מגיעים. קראו באתר חדשות על מנת להישאר מעודכנים.

מבררים מראש איפה אוכלים

גם אם אתם שומרי כשרות או סתם אנשים שמדקדקי בכל מה שהם אוכלים, לפני שטסים למקום כל שהוא זה כדאי לברר מבעוד מועד לא רק היכן האטרקציות הכי מעניינות עבור תיירים, אלא להבין מראש הכין ניתן לשבת לארוחה או לקנות אוכל שאותו לגמרי לבד מכינים. יש מקומות שבהם יש אזורים של יהודים עם חנויות שמוכרות אוכל כשר, יש מרכזי חב"ד שמארחים תיירים ישראלים ויש מסעדות מומלצות שבהן יושבים לאכול לא מעט יהודים.

מוודאים שעושים ביטוח מתאים

לאור שביתות, פשיטות רגל, איבוד מזוודות ומחלות, זה תמיד חכם ברגע בו רוכשים כרטיס טיסה לחופשה עתידית גם לדאוג מבעוד מועד לרכישה של ביטוח מתאים. זה אומר לבטח את הכבודה ולהצהיר אם יש שם משהו יקר ערך, לעשות ביטוח שתקף מפני ביטול בשל מוות או מחלה וביטוח שעדכני עבור תיירים שיוצאים אל טיולים יותר מלאי אדרנלין.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »