אירוע מוצלח

למה שפה משותפת עם ספק שירות היא חשובה להצלחת האירוע?

אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, כדאי מאוד שתיקחו בחשבון את העובדה הבאה: מה שיעשה עבורכם את האירוע הוא לא הצלחת ההפקה, לא כמות האורחים, לא טעם האוכל (למי בכלל יש זמן לאכול כשהוא מתחתן) וגם לא צבע המפיות. הדבר החשוב ביותר להצלחת האירוע שלכם הוא הכימיה שתהיה לכם עם ספק השירותים.

מדוע שפה משותפת עם הצלם היא חשובה?

בסופו של יום, החתונה תיגמר, ומה שישאר לכם ממנה, בנוסף למעטפות עם שיקים, הוא אלבום זיכרונות. האלבום הזה, חשוב לציין, ילווה אתכם לעוד שנים ארוכות, ולא מן הנמנע שתציגו את התמונות שבו גם לילדים ולנכדים בעתיד לבוא. וכשתסתכלו באלבום – ודאי תירצו לראות את עצמכם במיטבכם.

כדי שזה יקרה, אתם תהיו חייבים להרגיש נוח עם הצלם. לשתף פעולה עם השגעונות שלו. לא להיות מתוחים. לאפשר לצלם למצוא את הזויות הנכונות שתחמאנה לכם. זאת הסיבה, שכימיה טובה עם הצלם היא תנאי הכרחי להצלחת האירוע. עוד על הדרכים לבחור צלם לאירוע ניתן למצוא בבלוג האירועים ניפגש בשמחות.

מדוע שפה משותפת עם התקליטן היא חשובה?

אם הצלם אחראי על הזיכרונות שלכם, הרי שהתקליטן אחראי על הכאן והעכשיו. נדירות הן הפעמים שבהן החתן והכלה מכינים, יחד עם התקליטן, את רשימת השירים המדויקת שתלווה אותם באירוע. ברוב המקרים, הם מסכימים ביניהם על קוים כליים, ונותנים לתקליטן לזרום. כדי שהזרימה הזאת תתאים לשני הצדדים, כדאי יהיה שתהיה לכם שפה משותפת עם התקליטן.

כמו כן, חשוב יהיה שתגדירו מראש מה קורה במצבים מסויימים: מי יכול לגשת מטעמכם לתקליטן ולבקש להנמיך את המוסיקה? מי רשאי לבקש שירים מסויימים? האם האורחים בכלל נגישים לעמדת התקליטן?

מדוע שפה משותפת עם מעצבת האירוע היא חשובה?

את התחושה הראשונית שלכם עם כניסתכם לאולם או לגן שבו יתקיים האירוע, לא ניתן יהיה להחליף. והתחושה הראשונית הזאת – מורכבת מאינספור פרטים קטנים: הפרחים ששולבו כחלק מן התפאורה, עיצוב החופה, סידור השולחנות, צבע המפיות ועוד.

כדי לוודא שתרגישו נינוחים באירוע שלכם ולא תדאגו מתקלות עיצוביות אפשריות, כדאי יהיה להתקשר מול מעצבת אירועים מנוסה, שכמובן, כבר הבנתם, יש לכם שפה משותפת איתה.

שתפו ברשתות החברתיות

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

גימיקים לחתונות

חמשת הגימיקים לחתונות 2020

מתכננים את חתונת החלומות שלכם? הגיע הזמן להכיר את חמשת הגימיקים הכי מטריפים לחתונות. להלן סקירה מיוחדת אותה ערכנו בדיוק עבורכם. גימיקים לחתונות: זה הזמן

קרא עוד »
חגורת הגברה

חגורת הגברה

חגורת הגברה נחשבת לאחד הפריטים החשובים והנפוצים ביותר בקרב מורים, מדריכים, מרצים, נואמים וכל אדם שנדרש לדבר מול קהל. אם בעבר היה צורך להרים את

קרא עוד »