חתונה קטנה

חתונה קטנה – למה זה משתלם לנו

בדרך כלל, כשאנחנו חושבים על חתונות, המחשבה שלנו היא בכיוון של חתונות גדולות, חתונות עם הרבה מאוד אורחים, בני משפחה, חברים, חברים של ההורים, אנשים שעובדים איתנו ועוד.

מדובר אומנם בחגיגה מאוד גדולה, אך גם בהשקעה כספית עצומה. צריך לשכור מקום מתאים, צריך לשכור מספיק ספקים, המנות יקרות, מדובר באירוע שיכול בקלות להגיע לסכום של 100 אלף שקל, אם לא יותר.

לכן, יש לא מעט זוגות צעירים שבוחרים לעשות דווקא חתונה קטנה. חתונה יותר מצומצמת, יותר אינטימית. הם שוכרים אולם או גן אירועים קטן, מזמינים 100 אנשים, לעיתים קצת יותר, לעיתים קצת פחות, שוכרים ספקים מתאימים, ומארגנים אירוע שיותר הולם את המידות שלהם, יותר הולם את מה שהם אוהבים ורוצים. השמחה תהיה גדולה באותה מידה וההתרגשות לא תהיה שונה.

לפני שנסביר למה חתונה קטנה זה משתלם, חשוב להדגיש, שאחד הדברים המיוחדים באירוע כזה, אפשר לערוך אותו במגוון רחב של מקומות, בין אם זה בחצר של בית ובין אם זה במסעדה, בין אם זה בגן אירועים ובין אם זה במקום אחר. יש הרבה יותר מקומות, שניתן לארגן בהם אירועים קטנים.

למה משתלם לערוך חתונה קטנה

ראשית, ככה אנחנו מזמינים רק את מי שאנחנו באמת רוצים, אנשים שקרובים אלינו באמת ולא אנשים שאנחנו מרגישים מחויבים להזמין אותם.

שנית, כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לארגן אירועים כאלה, לפי מה שאנחנו מחפשים, לפי מה שאנחנו רוצים.

שלישית, ניתן לייצר מאוד קונספטים לחתונה קטנה, בהתאם למה שנכון לנו, מבחינת תקציע ומבחינות אחרות.

ארבע, בסופו של דבר, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את התקציב שעומד לרשותנו, ולעיתים הוא מתאים יותר לחתונה קטנה.

שתפו ברשתות החברתיות

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

כנסים ואירועי חברות

כנסים ואירועי חברות

כנסים ואירועי חברות הפכו לנפוצים במיוחד בשנים האחרונות. היום לא נדיר לראות כנסים מקצועיים, תערוכות מקצועיות ואירועי חברה שונים. זוהי הדרך של החברות השונות להשיק

קרא עוד »