חתונה בחמישי

אז למה כל הזוגות המאורסים רוצים להתחתן בחמישי?

עוד הרבה לפני שמתקבלת ההחלטה אודות מתחם האירועים והעונה לחגוג בה, זוגות מאורסים מקבלים החלטה אודות היום בו הם יתחתנו: יום חמישי! בענף האירועים, יום חמישי הוא היום הנחשק ביותר – זה שזוגות ישלמו עבור חגיגה בו המון כסף.

אם גם אתם נמצאים בשלבי תכנון האירוע, סביר מאד כי גם אתם התעניינתם אודות חתונה ביום חמישי. הגיע הזמן להבין: מדוע יום חמישי אטרקטיבי כל כך והאם אכן מקבלים תמורה להשקעה הכספית הגבוהה?

אורחים שחוגגים בחמישי, לא עובדים בשישי!

הסיבה שזוגות רבים רוצים לחגוג את אהבתם ביום חמישי, היא מאחר וביום שישי מרבית האורחים לא עובדים. במילים אחרות? כך מבססים את התנאים לאירוע ארוך יותר. חתונה חוגגים רק פעם אחת בחיים, כך שישנו רצון לחבק את הרגעים היפים והנדירים כמה שרק ניתן. לשריין אירוע בחמישי זו לא משימה פשוטה כל כך, וסביר כי תצטרכו לסגור תאריך לפחות כשנה מראש (כל עוד אתם מעוניינים באירוע קיץ).

אירועי יום חמישי – האם הם באמת ארוכים יותר?

המוטיבציה של זוגות להתחתן בחמישי היא להאריך את האירוע, כך שנשאלת השאלה: האם אירוע ביום בחמישי באמת ארוך יותר? התשובה היא שלא ממש. לרוב, התמונה שעולה לראש היא חתונה עד אור הבוקר. ובפועל, כל אירוע חתונה נחגג על פני 5-6 שעות לערך: קבלת הפנים בשעה 19.00, כאשר על רחבת הריקודים מתנגנן השיר האחרון בשעה 01.00 לערך. כן, גם ביום חמישי.

האם יום חמישי מצדיק את ההשקעה הכספית הגבוהה?

אפשר לומר בזהירות כי זוגות משלמים יותר כסף על יום חמישי, בעיקר בכדי להשקיט את החשש שלהם שאורחים יעזבו מוקדם. מעטים האירועים שאכן נחגגים עד השעות הקטנות של הלילה, וגם אז – היום הוא לא מה שגורם לאותם אורחים להישאר לרקוד ולחגוג. המעגל הקרוב אליכם ישאר אתכם עד סוף האירוע כך או כך – גם עם אירוע ביום ראשון וגם עם אירוע בחמישי.

אירועי יום חמישי ממשיכים ליהנות מהסטטוס היוקרתי שלהם, והביקוש הגבוה הוא הסיבה לכך שהם מתומחרים במחיר גבוה יותר. הפער בין מחיר מנה לאורח באמצע שבוע ובין המחיר של יום חמישי, יכול להגיע ל-50 שקלים. כעת, עשו בעצמכם את החישוב כמה תצטרכו לשלם על אירוע בחמישי בהתאם לכמות האורחים שלכם.

חתונה ביום חמישי – כן או לא?

  • כן: חגיגה ביום הנחשק ביותר (תרומה למיתוג האירוע), וגם האורחים מגיעים לאירוע נינוחים יותר
  • לא: בסופו של דבר, חגיגה בחמישי לא באמת מאריכה את האירוע. למרות זאת, כן נדרשת השקעה כספית גבוהה יותר.

שתפו ברשתות החברתיות

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

מחירים של טבעות אירוסין

מחירים של טבעות אירוסין

לא מעט אנשים חוששים לרכוש טבעות אירוסין, בשל המחירים הגבוהים שלהן. אך למעשה, חשוב להבין כי מחירים של טבעות אירוסין תלויים במגוון רחב של גורמים

קרא עוד »
5 טיפים להפקת פול מון מושלמת

5 טיפים להפקת פול מון מושלמת

מסיבת הפול מון מהווה מסיבה פופולארית מאוד באיי תאילנד. המסיבה נערכת באיים המדוברים מדי חודש בחודש בליל ירח מלא והיא מהווה השראה למסיבות רבות בארץ.

קרא עוד »
ספקים לחתונה גם בזמן הקורונה

ספקים לחתונה גם בזמן הקורונה

משבר הקורונה יצר אי וודאות רבה בכל הקשור לחתונות. אירועים רבים בוטלו, נדחו או התקיימו במתכונת ביתית מצומצמת.  >בדקו מחירים של איפור ושיער לחתונה באתר

קרא עוד »