גיבוש לעובדים

5 רעיונות מדליקים לערב גיבוש עובדים

עורכים ערב לגיבוש העובדים? חשוב לכם להרשים ולערוך אתה האירוע בצורה מיוחדת ובלתי נשכחת? קבלו רעיונות מדליקים שיעזרו לכם לערוך ערב מעצים ובלתי נשכח.

רעיונות לערב גיבוש עובדים

  1. יציאה משותפת לאתר אטרקטיבי זה רעיון נהדר. כמובן שההצלחה של היציאה הזו תלויה בבחירת האתר המתאים והנכון לצוות המדובר. חשוב לכם למצוא אתר מעניין ומושך שהעובדים טרם מכירים אותו ועוד לא ביקרו בו, לדוגמא. כמו כן חשוב כי הביקור יהיה מוצלח יותר בווריאציה קבוצתית. שכן כך אכן ניתן להשיג תוצאות ולגבש את הקבוצה.
  2. תמיד אפשר לנסות לחסוך עלויות ולהפיק אירועים בצורה עצמית. אבל כשרוצים להפתיע באמת, ואם רוצים לערוך את האירוע בצורה מוצלחת ובלתי נשכחת יהיה נכון יותר לפנות אל חברה מקצועית שמפיקה אירועי גיבוש לעובדים. חברה כזו מכירה אתרים שונים, יודעת איפה אפשר לערוך ערבי גיבוש מדהימים, ויש לה להציע מבחר רעיונות חדשים שלא הייתם חושבים עליהם בעצמכם.
  3. כדאי לזכור שאולי גם לעובדים שלכם יש מה לומר. כי אם יש להם רצון מסוים, או שהם שמעו על קבוצה שיצאה לאטרקציה ספציפית, יתכן והם ירצו מאוד לחקות את ההצלחה. לכן יהיה נכון לשמוע מהם ולשאול אותם לחוות דעתם כדי להבטיח שאתם בוחרים נכון, וכי יש הלימה בין הציפיות של העובדים לבין ערב הגיבוש אותו אתם מפיקים.
  4. בכל מקרה תזכרו לשאול את העובדים ולשמוע את דעתם על התוכנית אותה אתם מתכננים עבורם. כי אם הם יספרו שהם כבר ביקרו במקום מסוים, לא מתעניינים בנושא ספציפי או כל דעה אחרת – זה בהחלט ישפיע על ההחלטות שלכם.
  5. זכרו להפתיע. הפתעה טובה משדרגת את ההנאה ואת החוויה!

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »