נעלי כלה

איך בוחרים נעלי כלה ב2020

אין זה סוד וזה לא חדש, כל פרט שכלה בוחרת ליום חתונתה, נמדד היטב אינספור פעמים, בטרם הוא נבחר. שום דבר לא במקרה, שום דבר לא נבחר כלאחר יד. בכל זאת, מדובר על אירוע חד פעמי וכל כלה רוצה להיראות במיטבה, הכי יפה בעולם, שכל העיניים יהיו עליה וכולם יזכרו עד כמה יפה היא היתה ביום זה.

אחד הפריטים החשובים והמשמעותיים ביותר עבור כל כלה, הן הנעליים שלה. באופן כללי, קבוע, נשים משקיעות לא מעט זמן ולא מעט משאבים בשביל לבחור נעליים מתאימות, בין אם זה ליום יום ובוודאי אם מדובר בנעלים לאירועים מיוחדים. אחת כמה וכמה, זה נכון כשמדובר בנעלי כלה.

בשנת 2020 אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של קטלוגים עם נעלי כלה. חלק מהקטלוגים שייכים לחברות מוכרות, חברות שאחראיות גם על ייצור ושיווק נעלים באופן סטנדרטי, נעלי יום או נעליים אחרות. לצידם, אנחנו יכולים למצוא קטלוגים שמציעים באופן ספציפי נעלי כלה, הכוונה לקטלוגים של חברות שמתמחות בעיקר בנעלי ערב או נעליים לחתונה.

כיצד בוחרים נעליים לחתונה בשנת 2020

ראשית, בשביל לבחור נעליים בצורה נכונה יש לבחון מה רוצים ללבוש בכלל באירוע. כלומר, הנעליים צריכות להיות מותאמות לשמלה וכן לאלמנטים אחרים, כולל איפור, כולל אביזרי אופנה ודברים אחרים שקשורים לאירוע. תוכלו לראות דוגמאות של נעלי ערב באתר מאסטרו.

שנית, חשוב לבדוק עד כמה הנעליים נוחות, מתוך התייחסות לעובדה שהן אמורות לשרת את האישה במהלך קבלת הפנים, הטקס, וכן בשלבים נוספים באירוע, כולל בשלב הריקודים.

שלישית, הרבה מאוד נשים מעדיפות לרכוש היום נעליים שיש בהן מודעות חברתית, סביבתית, למשל נעליים שלא קשורות בשום צורה שהיא לחיה כזו או אחרת.

ארבע, רצוי לקנות נעליים שיהיה בהן שימוש גם אחרי החתונה.

שתפו ברשתות החברתיות

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

מחירים של טבעות אירוסין

מחירים של טבעות אירוסין

לא מעט אנשים חוששים לרכוש טבעות אירוסין, בשל המחירים הגבוהים שלהן. אך למעשה, חשוב להבין כי מחירים של טבעות אירוסין תלויים במגוון רחב של גורמים

קרא עוד »
5 טיפים להפקת פול מון מושלמת

5 טיפים להפקת פול מון מושלמת

מסיבת הפול מון מהווה מסיבה פופולארית מאוד באיי תאילנד. המסיבה נערכת באיים המדוברים מדי חודש בחודש בליל ירח מלא והיא מהווה השראה למסיבות רבות בארץ.

קרא עוד »
ספקים לחתונה גם בזמן הקורונה

ספקים לחתונה גם בזמן הקורונה

משבר הקורונה יצר אי וודאות רבה בכל הקשור לחתונות. אירועים רבים בוטלו, נדחו או התקיימו במתכונת ביתית מצומצמת.  >בדקו מחירים של איפור ושיער לחתונה באתר

קרא עוד »