ספקים לחתונה גם בזמן הקורונה

ספקים לחתונה גם בזמן הקורונה

משבר הקורונה יצר אי וודאות רבה בכל הקשור לחתונות. אירועים רבים בוטלו, נדחו או התקיימו במתכונת ביתית מצומצמת. 

>בדקו מחירים של איפור ושיער לחתונה באתר BeBride

תיאום עם ספקים גם בתקופת הקורונה 

אף על פי כן, זוגות רבים מעוניינים לקדם את נושא החתונה שלהם ולכן הם קובעים עם האולם תאריך טנטטיבי לעוד כמה חודשים, תוך תקווה שעד אז המגיפה תהיה מאחורינו ואפשר יהיה לקיים אירועים כמו בעבר עם מאות מוזמנים ושמחה גדולה באוויר.

לכן, בני הזוג נרתמים ליצור קשר עם הספקים השונים, כדי לבחור את מי שמתאים להם בכל סיווג ועם הספקים הרלוונטיים הם מתאמים את מועד האירוע שנקבע.

בחירת ספקים במגוון תחומים 

באתר Bebride דילים לחתונה אפשר לראות מאמרים לגבי סוגים שונים של ספקים כמו מפעילי בר משקאות, מאפרות, מעצבי שיער, צלמים ועוד.

בהתאם לרשימת המטלות שנותרו לבני הזוג הם מתחילים לעבור על כל אחד מהספקים כדי לבחור את מי שנראה להם המתאים ביותר עבורם. 

אם מדובר לדוגמה בהפעלת בר משקאות, חשוב להם שיהיו בבר משקאות ספציפיים שאהובים על החברים ועל בני המשפחה, בירות תוצרת הארץ וגם תוצרת חוץ ומפעיל שמספק אותם יהיה מבחינתם בעל עדיפות. אם הוא פנוי ביום שתואם עם האולם הם מסכמים אתו את העלויות וחותמים על ההסכם כך שהוא משוריין.

בדרך זו, הם סוגרים הסכמים עם ספקים נוספים, עד השלמת כל המעגל כך שהחתונה יכולה לצאת לדרך.

הסכמים בצל הקורונה 

לאור העובדה שאי אפשר לדעת מה יהיה בעוד כמה חודשים ואם אפשר יהיה לקיים חתונה רבת משתתפים או לא, הספק ובני הזוג מוסיפים בהסכמים סעיפים בקשר לנושא זה, כאשר אפשר יהיה לאור הנסיבות להזיז את מועד החתונה ללא תשלום קנסות כלשהם.

שתפו ברשתות החברתיות

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

מחירים של טבעות אירוסין

מחירים של טבעות אירוסין

לא מעט אנשים חוששים לרכוש טבעות אירוסין, בשל המחירים הגבוהים שלהן. אך למעשה, חשוב להבין כי מחירים של טבעות אירוסין תלויים במגוון רחב של גורמים

קרא עוד »
5 טיפים להפקת פול מון מושלמת

5 טיפים להפקת פול מון מושלמת

מסיבת הפול מון מהווה מסיבה פופולארית מאוד באיי תאילנד. המסיבה נערכת באיים המדוברים מדי חודש בחודש בליל ירח מלא והיא מהווה השראה למסיבות רבות בארץ.

קרא עוד »