גן אירועים בשרון

גן אירועים בשרון – שעתם היפה של גני האירועים

חתונות קטנות, כנראה שמישהו שלח אלינו חתונות קטנות עם רסיסים של כוונה וסימנים של גאולה. אחרת אי אפשר להסביר את התועלת הרבה שיכולים זוגות להפיק ממשבר הקורונה שאילץ אותם לקיים חתונה אינטימית בסגנון חתונת בוטיק. העולם בצל הקורונה הוא שונה בתכלית וכולל בתוכו תחושה של ניכור וריחוק חברתי. אבל אם נשכיל להתבונן על המציאות מעט אחרת נוכל להסיק מסקנות שונות בתכלית.

לא מתרחקים – מתקרבים

הריחוק החברתי עשוי להתברר כהתכנסות פנימה אל המשפחה הגרעינית שלנו. לכן, זה הזמן לשכוח מאירוע המוני של אלף משתתפים עם הפקה פומפוזית ובמקומו להעדיף אירוע בוטיק אינטימי ומצומצם עם האורחים החשובים לנו באמת: אימא, אבא, אחים ואחיות וכמובן סבא וסבתא שיישבו במרחק מיתר האורחים אבל במקום חשוב דיו. גן האירועים הקסום בורג' בנימינה מזמין אכם ליצור את חבילת הקורונה האינטימית שלכם עם האירוע המושלם תחת המגבלות.

חתונת בוטיק בכל גן אירועים בשרון

חתונת בוטיק אינה מאופיינת רק בצמצום של מספר האורחים אלא גם בהפקה אינטימית ששמה דגש על הדברים החשובים באמת. בכל גן אירועים בשרון תוכלו לקבל אירוע בוטיק מרשים ואינטימי שישכיח מכם את סימני התקופה ואת אילוציה.זה כולל יחס אישי לכל אורח ותשומת לב יתרה לכל מני פרטים שבאירוע גדול לא הייתם יכולים לשים לב אליהם.

תקופת הקורונה מעלה על נס את גני האירועים עם החללים הפתוחים ובזכות מזג האוויר שהפך בשבועות האחרונים לנעים במיוחד, חתונה בחוץ נשמעת כמו הדבר הכי נכון בזמן הכי נכון. גם אירועים בשרון עם מתחם מרהיב ומפנק, על שפת הים או בלב הפרדסים יעניק לכם מענה מושלם. בורג' בנימינה, גן טרסות מרהיב על שפתו של מטע אבוקדו הוא המקום המושלם לחתונה, בר מצווה או כל אירוע משפחתי אחר.

אורחים בשיטת האקורדיון

אחת מנקודות התורפה של אירועים בימי קורונה היא מספר המשתתפים, מה שמחייב גמישות. ההגבלות שנגזרות כרגע עשויות להתגמש בהמשך וייתכן בהחלט שההקלות עלולות להקשיח ביום החתונה.מה עושים? נערכים לחתונה קטנה של עד חמישים איש ושומרים בצד אופציה לאירוע רחב יותר של נניח 200 איש. בורג' בנימינה מעמיד לרשותכם את כל הגמישות שבעולם כדי להצליח לעמוד במגבלות ולנצח את האתגרים של תקופת הקורונה.

הצעה מעניינת היא לערוך אירוע בקפסולות שבו את האורחים המבוגרים והמשפחה הקרובה תזמינו לחלק הראשון של החתונה עם טקס החופה והארוחה ולחלק השני תזמינו חברים ואורחים צעירים ישמחו לבלות אתיכם במסיבה סוערת אל תוך הלילה.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »