כמה עולה צילום חתונה

כמה עולה צילום חתונה בתקופת הקורונה?

אין ספק שתקופת הקורונה מביאה איתה אינספור אתגרים לחיינו, ואחד מהם הוא ההתמודדות עם חתונות ואירועים בתקופה הזאת. עם זאת, ולמרות כל ההגבלות, זה ברור שאם תכננתם להתחתן, לא תרצו לדחות את העניין. יתרה מכך, בוודאי גם תרצו להזמין צלמים מקצועיים שיוכלו ללוות אתכם באירוע החשוב הזה, כך שנשאלת השאלה: איך עושים זאת וכמו כן כמה עולה צילום חתונה?

איזה סוג של שירותי צילום מעניינים אתכם? 

השאלה כמה תשלמו על שירותי צילום חתונה בתקופת הקורונה מושפעת, כמובן, מהשאלה באיזה שירותי צילום אתם מעוניינים. לדוגמה, אם אתם רוצים רק צילומי סטילס ואם אתם רוצים שיגיע לאירוע רק צלם אחד, המחיר יעמוד בערך על 1300 ₪. לעומת זאת, אם אתם רוצים שירותי צילום לחתונה שכוללים גם צילום וידאו, שני אנשי צוות וליווי כבר מהבוקר, הרי שהמחיר יעמוד על 6800 ₪. כך או כך, לא כדאי לוותר על שירותי הצילום שמעניינים אתכם, כי חתונה זו חגיגה של פעם בחיים. זה נכון שהאורחים שלכם יוכלו לצלם גם בעצמם רגעים מרגשים בחגיגה, אבל האמת היא, שזה לעולם לא ייראה כמו צילום של אנשי מקצוע. 

איך תבחרו את הצלמים לאירוע?

בין אם מדובר על החתונה שלכם ובין אם מדובר על אירועים אחרים, אנחנו מאוד ממליצים לכם לבדוק באיזה צלמים אתם בוחרים. יש הרבה מאוד אנשים שעוסקים בתחום הצילום בישראל בשנים האחרונות אך רק חלקם מספיק מוכשרים, ראו לדוגמה סטודיו איילון. לכן כדאי גם לראות תיק עבודות לפני שאתם בוחרים את הצלם הנכון לכם, כי מה פתאום שתזמינו מישהו שלא לגמרי תוכלו לסמוך עליו ועל המקצועיות שלו? נסו גם לקבל המלצות מאנשים אחרים כי זה יגדיל את הסיכוי שלכם לצאת יותר מרוצים. 

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

תובנות מפתח לפירוק רכב יעיל

פירוק רכב אולי נראה פשוט, אבל זהו תהליך מורכב שדורש הבנה עמוקה של מערכות רכב ותקנות סביבתיות. בין אם אתם עוסקים במיחזור, בשיקום חלקים, או

קרא עוד »