שולחן שוק בשרי

איך לבחור שולחן שוק בשרי שיקפיץ את האירוע

פעם, כשהיינו עורכים אירוע ביתי או אחר, התהליך היה מאוד ברור ומסודר. היינו מזמינים חברת קייטרינג והיא היתה דואגת עבורנו לכל הפרטים. עם הזמן, האירועים הפכו להיות דבר הרבה יותר גדול ומשמעותי, לכן גם נוצרו אמצעים ושיטות שונות גם בתחום הקייטרינג או בכלל בתחום הגשת מנות לאורחים.

כך למשל, היום אנחנו יכולים להציע לאורחים שלנו שולחן שוק בשרי של https://www.tablez.co.il/ שמציע מגוון סוגי בשר, אשר כל אורח אשר אוהב לאכול ומצפה לקבל מנות בשריות באירוע, ייהנה מכך. מדובר על שולחן ערוך היטב, אשר עומד בחלל בו נערך האירוע, וכל אורח יכול לגשת אליו ולקחת מנות בשריות שונות על פי בחירתו. כמובן שהחברה אשר אחראית על אספקת השולחן והבשר, צריכה לדאוג שתהיה כמות מספקת ולא יהיה חסר דבר.

לפני שנסביר כיצד בוחרים שולחן שוק בשרי לאירוע, חשוב להבהיר, שאין זה מונע מאיתנו להזמין שולחן ירקות או מנות צמחוניות שונות. יחד עם זאת, סביר להניח שאם בחרנו להציג שולחן בשר, לא נוכל להציג באותו מקום גם שולחן חלבי, במידה והמקום כשר.

כיצד בוחרים שולחן שוק בשרי

ראשית, אנחנו צריכים לבחון כמה אורחים אמורים להיות נוכחים באירוע ובאיזה אורחים מדובר. אם כל האורחים מבוגרים, יהיה אפשר שלא לקנות בשר שמתאים יותר לילדים. לעומת זאת, אם מדובר באירוע עם ילדים, רצוי שהשולחן יכיל גם מנות כמו שניצלים, המבורגרים או נקניקיות שמתאימות לילדים.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את איכות הבשר, המגוון שלו, וכל מה שיכול ללמד אותנו שאכן מדובר על בשר איכותי שמתאים לאופי האירוע שלנו.

שלישית, מאחר ומדובר בבשר, חשוב שהשולחן יהיה ערוך בצורה כזו, שהנתחים השונים לא יתקלקלו במהלך האירוע.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו