מה ההבדל בין אמן חושים למנטליסט?

מה ההבדל בין אמן חושים למנטליסט?

אחת האטרקציות המרהיבות והמעניינות ביותר שחווינו בימי הולדת כשהיינו קטנים הייתה ללא ספק ההופעה של הקוסם. כמה אהבנו את המטפחות שהוא שלף מהכובע וכמה חיכינו לראות האם הוא יצליח להוציא ממנו גם שפן. הקוסם היה בעינינו איש של פלא ממש. מאז העולם עשה אלפי צעדים קדימה ואת תפקידו של הקוסם הטוב והאהוב החליפו אמני חושים שונים ומנטליסטים מיוחדים. אך האם אתם יודעים מה ההבדל בין השניים? מיד נגלה יחד.

מה בין אמן חושים למנטליסט?

פעמים רבות כאשר אנו מדברים על אמני חושים ועל מנטליסטים אנו טועים לחשוב כי מדובר באותו סוג של יכולת ממש כאשר למעשה אין זה מדויק. ישנם מספר הבדלים בין שניהם אשר הופכים כל אחד מהם לייחודי מאוד. אמנם גם אמן החושים וגם המנטליסט פועלים בעזרת טריקים מיוחדים אך מנטליסט ישראלי עובד יותר על כוח המחשבה בעוד אמן החושים פועל על טריקים הכוללים קלפים, תרגילי מספרים ועוד. 

שניהם משלבים את הקהל הרחב בפעילות שלהם על מנת לגרום למופע להיות משמעותי ומיוחד יותר בעיקר מכיוון שאין להם כל היכרות מוקדמת איתו והם בכל זאת יכולים לדעת על כל אדם שיעלה לבמה כמעט הכול. ייחודו של המנטליסט הוא למעשה בפשטות שלו בעוד אמן החושים יספק לכם הופעה מרהיבה יותר הכוללת מגוון רחב של אביזרים וטריקים שונים.

הבחירה בין השנייםאין ספק כי גם המנטליסט וגם אמן החושים יספקו עבורכם הופעות ססגוניות ומעניינות במיוחד אשר ישאירו את הקהל דרוך על מנת שלא לפספס ולו רגע אחד. בכדי לבחור באמן הנכון ביותר עבורכם חשוב תחילה להבין מהו אופיו של הקהל המוזמן וכן מהו השואו אותם אתם רוצים לספק להם. רק לאחר מכן גשו לבחור מופע קסמים למבוגרים שיהיה המושלם ביותר עבורכם.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

תובנות מפתח לפירוק רכב יעיל

פירוק רכב אולי נראה פשוט, אבל זהו תהליך מורכב שדורש הבנה עמוקה של מערכות רכב ותקנות סביבתיות. בין אם אתם עוסקים במיחזור, בשיקום חלקים, או

קרא עוד »