מערכת רישום לאירועים

מערכת רישום לאירועים – למה מומלץ לעבוד עם תוכנה מקוונת?

לקראת הופעה, אירוע המוני או פסטיבל, הגיע הזמן להכיר את המהפכה במכירת הכרטיסים. במקום לאפשר ללקוחות להזמין כרטיסים בטלפון או לקנות כרטיסים בקופות, באופן מיושן, אפשר לבחור אפשרות אחרת. הדרך החדשנית ביותר היא להשתמש בפתרון של מערכת רישום לאירועים. נסביר למה מומלץ לעבוד אם תוכנה מקוונת, שתוכננה במיוחד.

להקל על הלקוח – עוד לפני האירוע

בעזרת תוכנה מקוונת, מקלים על הלקוח ומעניקים לו חוויה חיובית לקראת הופעה או פסטיבל, כבר מרגע ההזמנה.
מערכת רישום לאירועים מאפשרת ללקוח לבצע את ההזמנה מכל מכשיר, מחשב, טאבלט, סמרטפון, בצורה ידידותית, נוחה ומזמינה.

מעקב אונליין אחר נתוני מכירות וייעול מכירות

בעזרת מערכת רישום לאירועים יכולים מפיקי האירוע לבדוק כל רגע ובשניות את נתוני המכירות העדכניים. כמה כרטיסים נמכרו, אילו מושבים נקנו. ניתן גם לבדוק מהיכן הגיעו רוכשי הכרטיסים. למשל, האם הם הופנו מהאתר העסקי, האם הם הגיעו מפייסבוק או מכל ערוץ אחר. באופן כזה לצד מעקב מכירות ניתן להפעיל ביעילות סוכני מכירות, פרסומות, לשנות טקטיקות שיווק לפי הצורך ולייעל ערוצי מכירה.

התאמה לפילוח לקוחות טוב יותר

בעזרת תוכנה מקוונת של מערכת רישום לאירועים אפשר להציע כרטיסים על פי פרופילים של לקוחות שונים ובפילוח טוב יותר. הפילוח יכול להיעשות על פי פרופיל הלקוח, איכות המושב, קרבה לבמה וכדומה. הכל נעשה בצורה נגישה וידידותית, עם התאמה מלאה לזמן אמת ולמספר ההזמנות בכל רגע נתון.

ניהול אירוע חלק יותר

המערכת של חברת Ticks יוצרת כרטיס מקוון לכניסה לאירוע. כך, הסדרנים נעזרים בברקוד ומאפשרים כניסת קהל מהירה, ללא היווצרות תורים. כניסה חלקה לאירוע הופכת את האירוע כולו למסודר, בטוח יותר ונעים יותר, גם באירועים המוניים.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »