צעצועי עץ

צעצועי עץ – האם מתאימים לילדים בכל גיל?

צעצועי עץ הם צעצועים חזקים מאוד שכבר קיימים שנים רבות בתחום הזה של צעצועים.

צעצועי העץ קיימים במגוון גדול מאוד של אפשרויות ושל סגנונות כאשר בהחלט אפשר לומר כי הצעצועים הללו נותנים מענה לכל הגילאים.

יש צעצועי עץ שמיועדים לגיל של חודשים ספורים ממש ויש את צעצועי העץ המורכבים יותר שנותנים מענה גם לילדים בוגרים יותר. כך יש את קוביות העץ להרכבה שהן מתאימות החל מגיל שנה וחצי ומעלה כאשר גם ילדים בני שלוש, ארבע וחמש ייהנו לבנות בהם ארמונות, בתים ועוד. כך גם יש את צעצועי העץ מהם בונים

מסילות רכבת, רכבות, כבישים ועוד. כך שבהחלט אפשר לומר שאין תאריך בו 'פג תוקף' המשחקים העשויים עץ. 

צעצועי עץ רק בטוחים לשימוש

חשוב לזכור ולשים לב. צעצועי העץ חייבים להיות בעלי תו תקן ובטוחים לגמרי לשימוש.

זה כולל הקפדה על חלקי משחק גדולים דיים שלא יסכנו חלילה את הפעוטות בעת המשחק. ילדים כידוע בודקים כל דבר באמצעות הכנסה לפה. אם חלקי העץ יהיו קטנים מידי, הם עלולים לסכן מאוד את הפעוטות.

כך גם פינות חדות שעלולות לדקור ולפגוע בתינוקות שמשחקים או חלקים שדריכה עליהם ברגל יחפה עלולה להכאיב מאוד ואף לפצוע את הילד.

קונים צעצועים במקומות אמינים

חשוב לזכור. קנייה של משחקים וצעצועים ולאו דווקא צעצועי עץ, חייבים להיות איכותיים וחזקים כמו שתמצאו אצל ג'ירפה צעצועים ומתנות. כך החלקים לא יישברו מהר, הצעצוע לא ייהרס ואפשר יהיה להפיק מהם את מלוא התועלת.

אנחנו כאן עם כל הצעצועים מכל הסוגים ולכל המטרות שיעניקו לכם ולבייבי שלכם הרבה שעות איכות מתוך הנאה וסיפוק.

שווה בהחלט להשקיע במשחקים איכותיים מעץ כבר מגיל אפס.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »