תפירת שמלת כלה - איך יותר זול להשיג שמלת כלה?

תפירת שמלת כלה – איך יותר זול להשיג שמלת כלה?

כל כלה רוצה להיות מיוחדת ביום הגדול שלה וללבוש את השמלה המושלמת ביותר. אך לא תמיד הרצונות עולים בקנה אחד עם המציאות ולעיתים יש בעיות תקציב שעלולות להפריע בדרך אל שמלת הכלה המושלמת. במקרים בהם מבקשים לחסוך בהוצאות, עושים בירורים רציניים יותר לפני רכישה של שמלת כלה או שכירה שלה על מנת למצוא את האלטרנטיבה הזולה ביותר אך עם זאת, מבלי להתפשר על שלמות ועל יופי.

לתפור או לשכור – מה עדיף?

כלות רבות מתלבטות האם כדאי יותר לשכור שמלת כלה בסלון כלות ולערוך עליה תיקונים או שעדיף כבר לתפור אחת חדשה על פי מידות הגוף המדויקות. למעשה, אין לכך תשובה חד משמעית מכיוון שלכל אחת יש העדפות שונות ושיקולים אחרים בעת בחירת השמלה לחתונה. 

אפשר לומר כי לאחר החתונה אין כל כך מה לעשות עם השמלה ולכן מעדיפות כלות רבות לשכור שמלה אשר תחזור לאחר האירוע אל הסלון ותשמש כלות נוספות. לעומתן, יש כלות שכן תרצינה שמלה חדשה בשבילן או שמידות הגוף שלהן אינן סטנדרטיות והן לא מוצאות שמלה מתאימה בסלון ואלה כן תלכנה על תפירת שמלה אצל מעצבות אופנה שעברו קורס תפירה שמלות כלה.

תפירה מקצועית אך זולה – יש דבר כזה?

כלות שמעוניינות בתפירה אישית של שמלת כלה מגיעות בדרך כלל למסקנה זו אחרי שהן כבר חרשו את השוק וגילו כי תפירה היא האופציה הזולה ביותר עבורן. עם זאת, כדאי לזכור כי תפירה זולה לא תמיד תהיה התפירה הכי מקצועית מכיוון שבעלות מקצוע לוקחות על העבודה המקצועית שלהן מחיר גבוה יחסית. מה שכן אפשר לעשות זה לקחת תופרות חדשות בשוק, כאלה שרק עכשיו סיימו ללמוד קורס תפירה למתחילים ומוכנות לתפור שמלת כלה במחיר מוזל בשביל לצבור ניסיון ומוניטין.

שתפו ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם, מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

צימרים בצפון – פאן מרענן!

זה הזמן, צימרים בצפון – פאן מרענן! הרעיון של חופשה מפנקת בכפר נשמע רעיון מצוין. הבעיה היא שהעלות של טיול כזה עשויה להיות אסטרונומית אם

קרא עוד »

אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוץ הוא סוג של משק קיבוצי בישראל. זהו מקום בו גרים התושבים יחד כדי לעבוד ולגדל את משפחותיהם. הם גם אחראים על תחזוקת הקהילה. לקיבוץ

קרא עוד »

משלוחי פרחים

משלוח פרחים הוא שירות שבו מספקים משלוח של פרחים עד פתח הבית או כל מקום אחר כמו מקום עבודה, מלון מסעדה ועוד בהתאם להעדפוודרישת הלקוח.

קרא עוד »